Stydlivost, malá komunikativnost či neschopnost dialogu, hygienický defekt, opilost nebo nespolečenské chování obtěžující všechny.

U párů nerovná volnost možností swingers obou partnerů, dále zbytečná masturbace mužů a věčné pobíhání sem a tam.

Každý člověk (byť nevědomky) chyby dělá a při druhé návštěvě klubu si už dáte jistě pozor.

Dobrá rada pro samotné muže na swingers:

Kdykoliv máte potřebu vzít do ruky penis, oslovte raději nějakou ženu nebo pár. Není nic trapnějšího z pohledu ženy než masturbující muž.

Prapodivná rozhodnutí při nedostatku informací.

Spoléhání se na hlouposti, které jste někde slyšeli (máme zde rozsáhlou sbírku). Neustálé čekání a sbírání odvahy – až někdy, až jednou, až zahřmí… Dočkáte se pouze toho, že jeden z vás bude na swingers chodit sám nebo s někým jiným (což se v klubu u obou pohlaví běžně děje) či bude nevěrný(á). Hledání někoho na návštěvu swingers, když už jste si mohli užívat. Řešením váhy, nedostatku svalů či věku se také jen připravujete o krásné erotické zážitky.

Neptejte se na hloupé dotazy, jestli v klubu někdo je – nemáme turnikety, které by hlídaly počet hostů, jejich věk, pohlaví, sexuální orientaci či kdo ke komu patří jako pár. Spíše se zajímejte, jestli se do klubu ještě vejdete. Někdy je opravdu těžké najít místo k sezení (ve středu dokonce pravidelně), hlavně v nočních hodinách. Je lepší chodit na erotické akce trochu dříve.

Language