Posbírali jsme nejzajímavější a nejčastější dotazy z diskuze na našem fóru týkající se návštěvy klubu, průběhu večera a swingers života jako takového. Věříme, že vás tyto postřehy přesvědčí a že se s vámi velmi brzy osobně setkáme. Přejeme příjemné čtení.

Nechci být partnerovi nevěrný
To v klubu opravdu nejste, protože máte oba vše pod kontrolou. Jde naopak o férovější variantu pro vás oba, než být někde za zády toho druhého s milencem či milenkou. Bez možnosti swingers je u obou partnerů riziko tajné nevěry mnohem vyšší a s délkou vztahu se ještě zvyšuje.

Na swingers musí mít sex každý s každým
Rozšířený známý mýtus, ve skutečnosti máte poměr pouze s tím, s kým opravdu chcete, a jen tehdy, když máte chuť. Mnozí se erotickým hrátkám nevěnují vůbec, případně jen přihlížejí, odpočívají nebo si v klidu dopřávají dobrého rautu a vínečka. V klubu jde hlavně o spokojenost všech členů.

Na swingers nejsem, ani má partnerka
Pokud jste na swingers ještě nebyli, těžko můžete hodnotit, zda na to jste, či ne. Tento argument lze použít jen tehdy, pokud se swingers párty zúčastníte. Navíc rozhodujete i za svou partnerku. Je docela možné, že ona si svou zábavu (milence) už našla i bez vás, protože jste hodně žárlivý. Samotné ženy ve swingers klubu jsou toho důkazem. Také mnohé páry, které si původně myslely, že swingers není pro ně, jsou nyní našimi pravidelnými návštěvníky.

Zkazilo by to hezký, dlouho budovaný vztah
Opak je pravdou, návštěva swingers klubu je znakem důvěry mezi partnery a mnohé narušené vztahy se po návštěvě swingers zlepšily. Naši stálí hosté si posílení vztahu a důvěry velmi pochvalují.

Ve swingers klubu se na mne hned všichni vrhnou
Častá představa lidí, kteří ostatní takto straší, a přitom nemají o swingers ani ponětí. Skutečnost je většinou taková, že přijdete do klubu a nikdo si vás ani nevšimne, pokud vy sami nebudete vyvíjet nějakou aktivitu k seznámení a navázání hovoru. Teprve když okolí naznačíte, že máte na něco chuť, jistě najdete společníky a společnice na realizaci toho, co opravdu chcete.

Jaké oblečení si mám zvolit pro návštěvu klubu?
Častý dotaz je, jak se obléknout při návštěvě klubu. Zvolte oblečení, jaké vám vyhovuje a v jakém se cítíte dobře. Je to opravdu jen na vás. Některé ženy používají masky, podvazky, erotické prádlo.

Smí do vašeho klubu i samotní muži?
Ano smí, a dokonce je jejich přítomnost vítaná, protože ruku na srdce, málokdy dojde k absolutnímu uspokojení přítomných žen stejným nebo podobným počtem mužů. Jako muži máme své „limity“, kdežto žena takové omezení od přírody nemá.

Nemám na swingers věk a ani postavu
Vy máte představu, jaká postava a věk jsou ideální do swingers klubu? My nikoliv, a proto je vítán každý, bez ohledu na hmotnost, věk a pohlaví. V klubu najdete hezké ženy a příjemné muže různého věku, kteří se vám v případě vašeho zájmu budou rádi věnovat.

Ve swingers klubu si stejně s nikým neužiju
Ano, i to se může stát, nejste v nočním podniku, kde jsou placené společnice. Záleží na vaší kreativitě a chování, ale věřte, že kolem vás jsou lidé, kteří jdou do swingers klubu za stejným účelem jako vy. Pokud se budete stydět někde v koutě, může být vaše obava opravdu reálná.

Nebude někomu z přítomných vadit, pokud budu přihlížet?
Lidé jsou různí, někdo diváky přímo vyhledává, jiný rád ukazuje jen svou partnerku. Naše pokojíčky a místnůstky jsou koncipovány jak pro přihlížení, tak je lze i uzamknout, pokud chcete být jen sami.

Language