V současné době zůstávají mnohé pojmy nevysvětleny. Nedostatek znalostí a zavádějící názory lidí evokují v našich myšlenkách pouze zmatek, který má velmi daleko k realitě swingers párty.

Na swingers večerech najdete normální lidi, jako jste vy sami. Všechny profese, věkové i váhové kategorie obou pohlaví, jejichž společným znakem je kladný vztah k sexu. Bez ohledu na pohlaví je nejoblíbenějším věkovým rozmezím 22–50 let, což odpovídá přirozenému vývoji života.

Snění je krásné, ale realita je mnohem lepší.

Na swingers párty chodí jen samí muži?
V takovém případě by na ně nikdo nechodil a všechny swingers kluby by zavřely. O trochu vyšší počet mužů na swingers párty je dán jen tím, že ženy v klubu vyžadují pozornost v mnohem větší míře než „odpočívající“ muži.
Mnohé ženy mají swingers akce jako drogu. Pánové, nečekejte, až partnerky objeví „nové možnosti“ bez vás, a zajímejte se o „potřeby a tužby“ svých žen. Možná zjistíte, že dávno o swingers párty vědí z vlastní zkušenosti, jen se to bály říci.
Některé swingers kluby tento fakt ignorují a vpouštěním jen párů a samotných žen vytvářejí stav absolutně neuspokojených žen a hodně unavených mužů. Tím ale velmi rychle ztrácí své návštěvníky, protože swingers klub má nabízet spokojenost pro všechny.

K nám chodí ženy velmi rády. Průměrný poměr zhruba jedna žena a dva muži. I přesto některé ženy občas poukazují na nedostatek mužů, pokud mají na více mužů chuť.

Slušnost, spokojenost, diskrétnost a jistota.
Mnozí koketují s myšlenkou oslovit kolegyni či kolegu a naznačit jim svou „náklonnost“. Druhé já je však varuje, že se věc rozkřikne, pokud nebudou úspěšní. Na swingers párty tento problém odpadá. Zde může říci kdokoliv NE, a přesto nadále zůstanete v příjemném hovoru, jako by dotaz ani nepadl. A je také možné, že během večera své stanovisko změní. Toto právo i povinnost uposlechnout platí pro obě pohlaví.
Slušnost je dána hlavně pravidly klubu a personálem. Každý ví, že naznačení NE je odmítnutím a dotyčný či dotyčná musí uposlechnout. Vždy máte také jistotu, že se v klubu neobjeví nikdo omámený alkoholem či jinou látkou a na párty tak z těchto důvodů nemůže dojít k žádné stresové situaci.

Co tedy lidé na swingers párty vlastně dělají?
Děláte zrovna to, co dělat chcete. Díváte se na fotbal, relaxujete ve vířivce, upíjíte ze svého oblíbeného nápoje, a když vás uvedená činnost přestane bavit, zajdete do sauny, podíváte se na erotický film či sportovní přenos nebo si naložíte na talíř dobroty ze švédského stolu. Někteří si chodí odpočinout na lehátka, povídají si a poslouchají muziku.

Pokud chcete, podíváte se po „objektu svého zájmu“ a pokusíte se navázat konverzaci. Obvykle najdete stejně naladěné lidi a zbytek večera je zcela ve vaší společné režii. Jen relaxační čas rychle utíká, přestože si přejete, aby krásný večer nikdy neskončil.

O mnoho krásných zážitků se připravíme jen proto, že o nich prostě nevíme.

Tematické erotické večery dle vašich přání.
Máte-li rádi obě pohlaví, přijďte na večery s bi tematikou. Líbí-li se vám nahota, navštivte naturistický večer. Malujete rádi a jste nápadití? Malování na tělo je pro vás jako stvořené. Chcete-li se seznámit, navštivte seznamovací párty. Pokud se rádi díváte, kandaulistická párty je pro vás to pravé. Je vám příjemné disko, tanec, erotické prádlo, uniformy, plavky, živá kapela či jste soutěživí a rádi si povídáte? Jste s partnerkou rozdílné typy? Najděte si svou zábavu v klubu na swingers párty klidně odděleně.
Každý si v programech večerů najdete to své. Stačí sledovat stránky swingers klubu. Po vaší návštěvě už nebudete hledat jen vy, ale třeba i vaše partnerka již bude mít „vybráno“ a vy ani nebudete tušit, že termín další návštěvy už má ve svém kalendáři.

Pro koho jsou swingers kluby určeny?
Kluby jsou pro všechny, nejsou omezeny věkem, postavou či pohlavím. Najdete zde muže, ženy, páry, lidi, co přijdou ve trojici či ve čtveřici. Ve swingers klubu se scházejí lidé podobně naladění jako vy. Slušní, vyrovnaní, komunikativní, hledající zábavu a špetku erotiky.
Proto tyto diskrétní relaxační erotické kluby vznikají, aby vše výše uvedené nabídly. Je jich stále více a jejich oblíbenost raketově roste. Naplňují totiž představy o „večerní zábavě“ čím dál většího počtu lidí.

V případě, že jste dočetli až sem, je vidět, že i vám tento druh zábavy není cizí. Rádi bychom vás pozvali do našeho swingers klubu na Praze 4 v ulici Štúrova 1701/55. Jako personál se maximálně vynasnažíme, aby vaše první návštěva nebyla zároveň poslední a rozšířili jste početné řady našich stálých klubových členů.

Výhoda pro vás pro oba, kterou si hned neuvědomíte.
Máte vždy jistotu, že vaši společnou návštěvu a případné „erotické úlety“ (pokud je chcete) budete mít vzájemně pod kontrolou. Mnohému se naučíte jak společně, tak i každý z vás. Navzájem se lépe poznáte. Vybudujete si vyšší dimenzi důvěry a každý získá, co mu doma chybí. Nikdo z vás nebude mít potřebu tajně chodit jinam. Je opravdu jen na vás, jestli si poskytnete jistotu a důvěru, která zlepší vaše vztahy a naplní nudné večery pohodou.

Z milenců manžele udělá svatba, z manželů milence jedině swingers párty.

Language