Dobré rady do klubu před návštěvou swingers

Jediné, co opravdu musíte, je dopravit se do Štúrovy ulice na Praze 4 a telefonicky nás kontaktovat, aby vás obsluha do swingers klubu vpustila. (Podívejte se na provozní dobu, aby ještě nebylo zavřeno.) Od této chvíle už se vše jen může (co není v rozporu s našimi pravidly klubu) a nic se nemusí.

Když už jste u nás ve swingers klubu…

U vchodu je šatna s uzamykatelnými skříňkami, kde si odložíte nebo obléknete, co uznáte za vhodné nebo co je dáno tématem večera (plavky, maska, erotické prádlo, nahota atd.).

Vezměte si na sebe, co je vám libo a v čem se cítíte dobře. Nezapomeňte na pantofle (pokud nemáte, jsou ke koupi za 50 Kč). Z klubu lze po domluvě s obsluhou i na chvilku odejít a zase se vrátit, aniž byste znovu hradili klubový příspěvek.

Skříňku si zamknete a klíč máte u sebe na ruce.

Ručníky jsou zdarma k dispozici v každé skříňce minimálně dva, kdybyste přišli jako pár. Zdarma jsou rovněž k dispozici kvalitní olejíčky (nejen) na erotické masáže.

Nejvíce našich členů je v klubu až kolem deváté večer (mimo středy, to je otevřeno celý den) a mnoho lidí přichází až kolem půl jedenácté v noci.

A jak to tedy vlastně na swingers párty probíhá?

Lidé si do klubu chodí užívat sexu, a proto zde 95 procent přítomných očekává hodnotný sexuální zážitek dle svých představ. Stačí se domluvit a společně ho realizovat. Spousta lidí (ženy, muži i páry) má doma své jisté, ale stereotypní. Do klubu chodí za zážitky, které nemají možnost prožít jinde. Více žen, mužů, párů, delší sex, bisexuálno, naturismus, BDSM, gang bang, kandaulismus, sex v uniformě, trojky, čtyřky, hromadný sex, erotické masáže, orál, anál a spoustu jiného.

Fantazii a chuti se meze nekladou. Je běžné, že páry hledají to, co jim doma vzájemně chybí, a swingers mají jako doplněk jinak spokojeného vztahu.

Některé páry při nedostatku aktivity jednotlivců započnou erotickou činnost i v hlavní místnosti k sezení. To by mělo být dostatečným signálem všem, že rozhodně sami zůstat nechtějí a očekávají „interakci“ s ostatními a nejspíše ne jen slovní. Cesta k hezkým erotickým zážitkům je pro vás otevřena.

Další možností je podívat se do komůrek pro sex, nebo do hlavních místností, jestli zde někdo není, a zeptat se, zda se můžete přidat. Už z povahy místnosti poznáte, jestli vás přítomní přijmou k sobě, či nikoliv. Pokud je pár v nějaké velké místnosti, obvykle tam není proto, aby byl sám. Možná vám nabídne jen pasivní přítomnost, orál či doteky, případně musíte chvilku počkat, protože si nejdříve chce užít sám. Totéž platí i pro kombinaci pár plus pár.

Více mužů rovná se více spokojených žen a trocha matematiky.

V hlavní místnosti probíhá skoro každý večer nejeden gang bang, kdy si žena (nebo několik žen) užívá s mnoha muži najednou. Tam se stačí přidat a úspěch je téměř zaručen. Tento hromadný sex mnohé ženy milují, a proto je třeba, aby bylo v klubu vždy více mužů, jinak k nám ženy nebudou chodit. Mnohdy jedna žena najednou „zaměstná a uspokojí“ i sedm mužů. V tomto případě znovu připomínáme kondomy (jsou zdarma v každé místnosti na sex), které jsou na akcích povinné. (Neplatí pro partnerské dvojice, které patří k sobě.)

Obvykle se takto sexuchtivých žen v klubu sejde najednou více a rázem tak vzniká nedostatek mužů pro ostatní dámy, které si pak na to mnohdy stěžují. On je to také skoro jediný důvod, proč do klubu chodí, protože „normální sex s jedním mužem“ si mohou užít kdekoliv jinde.

Regenerace žen po sexu je časově mnohem kratší než u mužů. Některé ženy stráví sexem v klubu i více než šedesát procent doby pobytu, zatímco u mužů, kteří se dostanou na procent dvacet, lze mluvit o sexuálních rekordmanech, a těch opravdu mnoho není. Zkrátka, pánové, spokojenost žen v našem klubu máte ve svých rukou.

Pokud tedy vidíte v klubu 10 žen a 20 mužů, je mužů opravdu velmi málo a nikoliv přechlapováno (jak se muži mylně domnívají).

Poměr jedna žena na tři muže je na swingers akcích zárukou spokojenosti obou pohlaví. Jedna žena na jednoho muže je naopak zárukou naprostého neúspěchu swingers akce, unavenosti mužů a nudy žen. Výsledkem jsou otrávená obě pohlaví a úvahy o tom, že do klubu již nepřijdou, což se v párových klubech stává zcela běžně. Nespokojenost obou pohlaví jinde k nám naštěstí přivádí stále více hostů. Mluvíme-li my o menší návštěvnosti, je stále vyšší, než o jaké jiné kluby sní.

Language