O KLUBU A KLUBOVÁ PRAVIDLA

Naše klubové motto zní: „Nic se nemusí, ale všechno může být.“

Byli bychom rádi, aby se u nás členové swingers klubu (stávající i budoucí) cítili opravdu jako doma, a proto jsme pro vás připravili příjemné, diskrétní relaxační prostředí.

Jelikož jsme swingers klub otevřený všem, tak  žádné rezervace a ani registrace u nás neexistují (pokud ovšem není uvedeno jinak u programu na daný den). Členské poplatky jsou uvedeny vždy u konkrétní akce a platí se při vstupu do klubu.

Jak to tedy u nás vypadá a na co se můžete těšit?

Najdete u nás wellness centrum s vířivkou, bazénem, několika druhy saun, masážní stůl, bar pro sportovní fandy, romantické posezení s přáteli nebo taneční parket s tyčemi na pole dance.

Nabídneme vám také relaxační hudbu a několik velkoplošných obrazovek s erotickým či sportovním žánrem i místnosti ke splnění vašich nejtajnějších přání. V každé místnosti jsou pak k dispozici kondomy a papírové utěrky.

Nacjdete u nás uzamykatelné místnosti s glory hole, masážní místnost, prostory vyhrazené pro páry, místnosti otevřené pro všechny, gynekologické křeslo a polohovací kříž.

Naše klubové motto zní: „Nic se nemusí, ale všechno může být.“

Z důvodu zachování maximální diskrétnosti našich klubových členů je v celém prostoru klubu přísně zakázáno používat mobilní telefony, fotoaparáty, kamery, tablety a jiná záznamová zařízení. Toto vše zanechte při příchodu v šatně.

Náš swingers klub navštěvují členové ze všech regionů ČR i z okolních států, nejsme už zdaleka jen pražskou záležitostí. Přízeň a důvěra našich klubových členů nás zavazuje a motivuje k vylepšování našich služeb. Naším jediným cílem je vaše absolutní spokojenost, a pokud budete mít jakékoli připomínky, můžete nám je napsat na diskusní fórum.

Jsme soukromý swingers klub a je výhradně na našem rozhodnutí, kdo bude vpuštěn dovnitř – z důvodu maximální diskrétnosti a bezpečnosti našich členů tak můžeme některým osobám vstup odepřít. Stejně tak může být z klubu kdykoli vykázán ten, kdo se nechová slušně a podle našich pravidel

Etiketa a základní pravidla

Swingers Club Praha je určen pro páry, samotné ženy i muže.

 

Ženy, které přijdou samy, či začátečníci, co přijdou poprvé, nemusí mít obavy z mužů, kteří k nám chodí. Pro muže platí pravidla, která musí bezpodmínečně dodržovat. Samotná žena či nováčci nemusí dělat nic, co by se jim nelíbilo. Záleží pouze na vás, jak si zde strávený čas užijete – zda ve vířivce, sauně, u sklenky vína, či jen povídáním. Také rozhodnutí, že se budete věnovat „erotické zábavě“, je jen a jen na vás.

U mužů vyžadujeme serióznost a toleranci vůči párům a ženám. Pokud vám někdo naznačí „NE“, není to urážka, ale prosba. Znamená to, že pár či ženy chtějí zůstat samy.

Slůvko „NE“ může v případě nesouhlasu použít každý, bez rozdílu pohlaví. Nikdo nemusí být sexuálním objektem pro všechny v klubu, jak se někteří mylně domnívají!

Pokud zjistíte, že se někdo chová v hrubém nesouladu s pravidly našeho swingers klubu (např. má mobilní telefon nebo fotoaparát atd.), nahlaste to okamžitě obsluze u baru. Totéž se týká i situace, kdyby vás někdo obtěžoval. Předem děkujeme za upozornění. Sami okamžitě sjednáme nápravu. (K podobným situacím u nás ve swingers klubu běžně nedochází, ale jde nám hlavně o vaši jistotu a spokojenost, kterou jsme schopni kdykoliv zabezpečit.)

Vyhrazujeme si právo nevpustit či vykázat osoby, které jeví známky silné opilosti, agresivity nebo neslušného chování.

Naprostou samozřejmostí je také maximální diskrétnost všech klubových členů a personálu.

Pro nováčky doporučujem nahlédnout do našeho blogu. Najdete zde vše potřebné, co jste potřebovali vědět k bezproblémovému nakročení do světa swingers.

 

Dodržování hygieny

Povinností je rovněž dodržování hygieny a používání kondomů, které jsou ve všech místnostech k dispozici.

 

Hrací místnosti

Nošení nápojů a jídla do místností určených k sexuálním hrátkám není dovoleno.

Žádáme ženy, aby si boty s podpatky vyzouvaly vždy při vstupu do těchto místností. Jsou zde matrace a mohlo by dojít k jejich poškození. I z hygienických důvodů si proto raději přineste domácí obuv. V našem swingers klubu je rovněž možné zakoupit pantofle.

 

Wellness zóna

Do sauny a vířivky vstupujte zásadně bez oblečení.

Sexuální hrátky ve vířivce nejsou povoleny.

 

Používání telefonů

Telefony prosím zanechte ve skříňkách v šatně, v prostoru swingers klubu je jejich používání zakázáno.

Při porušení tohoto pravidla si vyhrazujeme právo dotyčné osobě telefon zabavit, okamžitě jí zrušit členství a následně vykázat z prostor swinters klubu.

Otevírací doba

Pondělí:

20:00–02:00
Úterý: 19:00–01:00
Středa: 11:00–03:00
Čtvrtek: 19:00–01:00
Pátek: 20:00–05:00
Sobota: 20:00–05:00
Neděle: 20:00–01:00

Pomozte nám vytvořit prostor, do kterého se budete rádi vracet, kde krásný sex a erotika nebudou jen prázdným pojmem.

Language