O KLUBU

Naše klubové motto zní: „Nic se nemusí, ale všechno může být.“

Byli bychom rádi, aby se u nás členové swingers klubu (stávající i budoucí) cítili opravdu jako doma, a proto jsme pro vás připravili příjemné, diskrétní relaxační prostředí.

Jelikož jsme swingers klub otevřený všem, tak  žádné rezervace a ani registrace u nás neexistují (pokud ovšem není uvedeno jinak u programu na daný den). Členské poplatky jsou uvedeny vždy u konkrétní akce a platí se při vstupu do klubu.

Jak to tedy u nás vypadá a na co se můžete těšit?

Najdete u nás wellness centrum s vířivkou, bazénem, několika druhy saun, masážní stůl, bar pro sportovní fandy, romantické posezení s přáteli nebo taneční parket s tyčemi na pole dance.

Nabídneme vám také relaxační hudbu a několik velkoplošných obrazovek s erotickým či sportovním žánrem i místnosti ke splnění vašich nejtajnějších přání. V každé místnosti jsou pak k dispozici kondomy a papírové utěrky.

Nacjdete u nás uzamykatelné místnosti s glory hole, masážní místnost, prostory vyhrazené pro páry, místnosti otevřené pro všechny, gynekologické křeslo a polohovací kříž.

Naše klubové motto zní: „Nic se nemusí, ale všechno může být.“

Z důvodu zachování maximální diskrétnosti našich klubových členů je v celém prostoru klubu přísně zakázáno používat mobilní telefony, fotoaparáty, kamery, tablety a jiná záznamová zařízení. Toto vše zanechte při příchodu v šatně.

Náš swingers klub navštěvují členové ze všech regionů ČR i z okolních států, nejsme už zdaleka jen pražskou záležitostí. Přízeň a důvěra našich klubových členů nás zavazuje a motivuje k vylepšování našich služeb. Naším jediným cílem je vaše absolutní spokojenost, a pokud budete mít jakékoli připomínky, můžete nám je napsat na diskusní fórum.

Jsme soukromý swingers klub a je výhradně na našem rozhodnutí, kdo bude vpuštěn dovnitř – z důvodu maximální diskrétnosti a bezpečnosti našich členů tak můžeme některým osobám vstup odepřít. Stejně tak může být z klubu kdykoli vykázán ten, kdo se nechová slušně a podle našich pravidel

Pomozte nám vytvořit prostor, do kterého se budete rádi vracet, kde krásný sex a erotika nebudou jen prázdným pojmem.

Language
X