KNIHA HOSTŮ

Zde nám můžete napsat své zkušenosti s klubem, konkrétním programem případně obecně. Budeme rádi za vaše názory, případně tipy ke zlepšení.

Velmi si vážíme vašich názorů. Zde můžete napsat své zkušenosti s klubem, případně zhodnotit konkrétní akci. Nebojte se napsat i negativní názory. Ty nám pomohou v tom se zlepšovat a vás tak činit spokojenějšími návštěvníky. Nepište zde prosím inzeráty k seznámení.

110 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Hanka Tonda
28. 3. 2023 16:54

NAROZENINOVÁ PÁRTY? Naprosto fenomenální oba dva dny. Ve všem .Ale sobota byla o trochu lepší. Kapela to pořádně rozjela! Kdo byl, bude vědět 😉 Děkujeme !!! Těšíme se na další v říjnu.
A ještě k akci měsíce na duben: ani tomu nemůžeme uvěřit 😍

Jack Knife
12. 3. 2023 13:29

Ano, PP, perfektní masáž je dobrá cesta k získání si přízně ženy. Nevím, jestli si to byl ty, kdo včera díky té masáži rozjel původně soukromý večírek, který jsem měl se svou partnerkou, až na úroveň menšího gangbangu, ale pokračuj!

PP
26. 2. 2023 19:37

Zdravím všechny bezva lidičky co navštěvují tento klub.Sobotní večer byl opět fajn super zábavu vykouzlili děvčata které soutěžili v tanci u tyče byl to velice zajímavý večer, opravdu bylo hodně pohodových lidiček ,opět jsem se jen utvrdil že Bunkr je TOP podnik který určitě stojí za návštěvu.Děkuji za hezky strávený večer večer ženám co jsem masíroval P.

Last edited 3 měsíců před by PP
Jack Knife
5. 2. 2023 22:00

Byl jsem ve svém oblíbeném klubu 1.2., poprvé ve středu. Středa, zajít do klubu je třeba. Jediný den, kdy se (pro single chlapy) začíná už 17:00. Takže nezačínám večeří, ale svačinou. Člověk se ohřeje v bazénu, prohřeje v sauně, hezky si popovídá se známými i dosud neznámými, dotýká se, mazlí. Na úplně všechno je pak dost času a ještě stihne poslední metro. :-))

Peťan
29. 1. 2023 19:44

Ahoj všem co navštěvují tento úžasný klub,
Včera jsme byli s přítelkyní ,která byla teprve potřetí v klubu velice klub chválíme ochotný personál a raut asi není potřeba vyzdvyhávat ale velice nás potěšil nový prostor který se vybudoval místo masérny byli jsme ho zkusit a naprostá spokojenost.
Děkujeme že jste Peťan a Monča.

Jindra
21. 1. 2023 11:21

Na webu jsme nečetli moc pochvalné recenze na Bunkr klub, psaly „rozhodně nedoporučujeme pro začátečníky“. No každopádně my jsme byli hned po vstupu nadšení (přítelkyně poprvé já asi po 3. na swingers). Pánové byly poněkud nadržení a když jsme se jen byť na vteřinku šli podívat do některé z „kojí“ tak se tam hned sesypalo 5-6 mužů.. chtělo by to trochu víc prostoru od pánů. Nicméně každý respektoval „ne“, což bylo fajn, že jsme nemuseli řešit nějaké šarvátky 🙂 Až při odchodu jsme zjistili, že tam byl velký raut a asi spousta jídla/ovoce, co bylo v ceně, což jsme nepochopili… Číst vice »

Ivana
14. 1. 2023 15:00

Včerejší páteční Akce měsíce překvapila. Tolik příjemných párů a i galantních sólo mužů nastavilo laťku akcí tohoto roku vysoko. Hlavně vysoký mladíček, který za mnou přišel do komůrky skoro už před koncem potěšil. Raut jako vždy na jedničku, DJ a obsluha válela, jen tak dál i v tomto roce. Slovy Tiny Turner „Simply the Best“

host
11. 1. 2023 16:32

Mohu potvrdit, že Štedrý večer v klubu byl prima! Příjemné překvapení, lidí přišlo dost. A stihl jsem i masáž od Evy, která píše níže. Evo, ozveš se mi, abychom domluvili další pokračování?

Zuzka
26. 12. 2022 14:10

Štědrý večer v klubu asi to nejlepší co jsme zažili. Úžasná atmosféra, byli jsme v šoku, kolik lidí sem přišlo oslavit tento den. Dekujeme za vse

Eva
25. 12. 2022 13:56

Zdravím všechny známé i neznámé,
akce 24.12. byla náramně vydařená. Děkuji Všem zaměstnancům klubu, že ji uspořádaly.
Společnost byla skvělá, raut výtečný o tom žádná. Doufám že příští rok toto skvělé setkání zopakujeme.
Pánové těm kterým sem slíbila masáž a bohužel se na ně nedostalo 😉 uvidíme se někdy příště ( jen se koukejte včas přihlásit :D)
Všem hodně zdraví a pohlavní svěžesti v novém roce 2023
přeje Eva.

Peťan
23. 12. 2022 18:01

Přátelé , kamarádi a všichni swingeři který navštěvujete tento úžasný návykový klub i všem zaměstnancům a vedení přeji Hezké svátky Vánoční a jen to nejlepší v Novém roce 2023.
Už se těším až se přijedu po svátcích podívat do klubu.
Peťan.

Laura
17. 12. 2022 13:09

Dámy barmanky a Jaroušku ,děkujeme za včerejší skvělou obsluhu, zase jsme si to s kamarády a známými užili, potkali nové a prostě to byl supr večer až do rána. Vánoční výzdoba dokonalá!:-)

P
4. 12. 2022 19:21

Zdravím všechny přátelé a návštěvníky tohoto úžasného klubu pro dospělé.
Včera jako každý víkend jsem byl v klubu kde byli krásné čertice (hlavně slečna L),strašně milá společnost návštěvníci byli všechny na pohodu jako i prostředí v klubu a mega chutný raut opět jsem si užil krásný a pohodový večer . P

Petan
19. 11. 2022 19:13

Zdravím přátelé swingeři včera jsem navštívil klub na Svatomartinské akci ,musím opět vyzdvihnout báječný raut husa s knedlíčkami a zelím bylo opravdu TOP , tak jako opět nálada v klubu úžasní lidé byli včera v klubu tak jako bezchybný personál a vedení klubu.
Opět děkuji za velice hezky strávený čas v klubu Peťan.

Spokojená
17. 11. 2022 20:34

Skvělá včerejší středeční akce……pánové i dámy při chuti, krásně jsme si to užili. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

Stálý host
7. 11. 2022 17:23

Ahoj všem opět musím přidat příspěvek ze sobotní návštěvy, zase bylo vše na jedničku s hvězdičkou bohatý raut milá obsluha a fajn lidé v klubu.
Navštěvuji tento báječný klub skoro každý víkend a ani jednou se mi ještě nestalo že by bylo něco v nepořádku nebo nějaký problém.
Vždy se na návštěvu moc těším a patřičně si jí užívám za to děkuji celému personálu klubu a majitelům díky P.

Atrej
25. 10. 2022 19:56

S manželem jsme navštívili víkendovou akci 21.10.+22.10. a opět super akce!!! Bazén, skvělý jídlo a pití. Obsluha na jedničku jako vždycky. Těšíme se na další návštěvu v klubu.

Peťan
16. 10. 2022 12:31

Ahoj všem co navštěvují tento úžasný klub ,který je bezesporu TOP .
Měl jsem možnost navštívit sobotní narozeninovou,která byla opravdu ve velkém stylu co se týče atmosféry v klubu tak obsluhy tak živé kapely.
Tak bych chtěl ještě jednou popřát majitelům dalších aspoň za mne minimálně 20let fungování tohohle úžasného prostředí pro dospělé lidi.
Ještě jednou díky za krásně strávený čas v tomto prostředí Peťan.

J A
13. 10. 2022 13:43

Chválím včerejší středeční super akci!!! Skvělá nálada, obsluha, jídlo, dort (úžasnej!!!) Dík za pěkně strávený večer Jáje a jejímu partnerovi. Budeme se těšit na další návštěvu!

Charlotta
10. 10. 2022 18:08

Co říci? Můj nejoblíbenější klub slaví kulaté narozeniny a tímto zvu všechny, ať si to přijdeme náramně užít. Já mám v plánu pokořit své dosavadní rekordy a užít si večer se super lidmi. Deset let? Deset let neuvěřitelne driny a práce naší paní majitelky, holek za barem, našeho J.a všech, kteří se na chodu klubu kdy podíleli. Patří vám obrovské díky za tento krásný prostor. Za dveřmi vašeho klubu člověk okamžitě zapomene na všední starosti a jen si užívá krásy života. Bazén je super, raut je vždy bez chybičky a atmosféra je taková, jakou si ji mi udelame;). Já osobně… Číst vice »

Martin a Míša
2. 10. 2022 11:45

Ahoj byli jsme tam 2x a je to tam úžasný, skvělý personál,ochota, čisto! Zase se těšíme na další návštěvu

Sven
11. 9. 2022 15:47

Schöne Grüße war gestern das erste mal bei euch war nicht so viel los nur 3Paare
war von 3:00uhr bis 5:00uhr
Der Pool ist super schön alles sehr sauber und schön nette Leute und Personal sehr nett. Charlotte und Verrücktes Baby wieder mal geht sag einfach bescheid dann würde ich mal vorbei schauen. LG Sven

Last edited 8 měsíců před by Sven
Andy
5. 9. 2022 19:52

Děkujeme za skvělou akci!!! Super bazén, vynikající jídlo, bezvadná a usměvavá obsluha. Rádi se k Vám vracíme……..

Charlotte
12. 8. 2022 9:43

Posílám všem do klubu pozdravy z Egypta.
V pátek 19.8.se vracím a těším se na pořádnou párty a mrdacku v klubu! 💋💋💋

MadBabe
5. 8. 2022 16:06

I visited your club for the first time on 27 July and had my first and second gangbang. I was so impressed with the club, the facilities and the general look of the single men available. Sadly a lot of the men started coming in as I was leaving. I cant wait for my next visit. I was hoping to get approached by men directly to invite me to the playrooms, but it seems the men are kinda shy with a big fear of rejection. The worst that can happen is the woman says no, dont let your ego be… Číst vice »

Dawe
3. 8. 2022 12:48

Včera první a naprosto spontánní návštěva vašeho klubu. Resp. vubec má první návštěva tohoto typu. A upřímně, bylo to skvělé! Příjemný a milý personál, ale i vesmes neskutečně fajn lidé. Takže děkuji všem za milý a nevšední zážitek a už teď se těším na příště:D

Charlotta
23. 7. 2022 5:02

Páteční večer opět jedinečný. Bazén, raut, prostředí…..super jako vždy, ale tolik opravdu hezkých samotných můžu jsem snad v klubu ještě nezažila.Dámy a slečny taktéž jedinečné :). Jako bisexualka si v tomto klubu taktéž přijdu na své.
Jediné mínus- škoda akce, která se po bazénku dál nestihla rozvinout…….treba příště:).
Děkuji za super večer všem zúčastněným.
KLUB JE TEŽCE NÁVYKOVÝ! 💋💋💋

Charlotta
19. 7. 2022 11:25

Akce měsíce byla vydařená, jak pátek, tak sobota super.
Opět luxusní raut, drinky a bazének.
Mnoho sympatickych jedinců mužského pohlaví a pěkné akce s nimi.
Děkuji.

Jack Knife
18. 7. 2022 13:36

Spešl akce doporučuju! Ani není o moc víc lidí, ale hlavně přijdou ti, kteří chtějí skutečně sex ve stylu SWINGERS! Tedy ne (nejen) páry a uzavřené party. Dorazí i německé posily.
Sobota 16.7. byla skvělá. Catering i to další, jako vždy. Když už to zmínil Slimmy – kromě dvou gangbangů jsem měl i důvěrnou schůzku s jednou dámou – na její popud. To člověka potěší, zejména když uvádí ročník narození 1961…

Slimmy
9. 7. 2022 9:34

Ahoj, opet chci podekovat za absolutne skvely vecer včera. Velice akcni, diky zenam ktere byli pritomny. Specialni palce nahoru pro nezapomenutelne divoke radovanky s jednim parem brunetka krasny zadecek a jeji sympaticky přítel. Dalo by se zminit vice, lidicky i krasna sexy potetovana dracice a jeji muz, kteri se postarali o zábavu. Rautik jako vzdy na jednicku a opet jako vzdy professionalni pristup slecen za barem. Dekujem, uvidime se brzo Viva la Bunkr👍

A J P
5. 6. 2022 11:57

Opět musím pochválit páteční akci. Obsluha, servis, bazén, nálada a bohatý raut TOP!!!! A ten studený meloun byl úžasný!!!! Díky,rádi se vracíme…….

Láďa Tereza
29. 5. 2022 17:38

Ahoj,musíme poděkovat za bezva klub. Majítelé,zaměstnanci prostě TOP!!! Prostředí,čistota luxus. Děkujeme že jste. LaT.

Irena a Tomas
17. 4. 2022 14:09

Milý klube, musíme se přidat s pochvalou za víkendovou velikonoční qkci. Výzdoba a raut nadherny, obsluha, majitelé, návštěvníci, welnes no prostě zvládli jste vše na jedničku. Ve vašem klubu si pokaždé připomeneme svátky tak, jak to má být………těšíme se na příští návštěvu, zdravíme z Plzně.

Fredyyy
16. 4. 2022 17:11

Momentálně nejlepší klub s nejlepší obsluhou, nejlepším wellnesem a nejlepšíma lidma, co sem chodí 👍👍

Eva a Petr
16. 4. 2022 7:23

Chceme moc pochválit velikonoční šupací párty. Nadherne výzdobě celý klub, velikonoce byly znát na každém kroku. O rautu zde nemusíme ani psát, to byla pastva pro oči – za tento kuchařský zážitek moc děkujeme. Klub narvany k prasknutí, užívali jsme si to s mladšími dvěma páry až do rána. Ještě chceme tímto poděkovat za velmi mile slečny na baru a jejich příjemné vystupování. Cítili jsme se u vás jako doma. Jsme az od Brna, takže na příští akci měsíce navidenou.

Peťan
3. 4. 2022 11:10

Ahoj všem kteří navštěvujete tento úžasný klub ,byl jsem včera s partnerkou,která byla v takovém klubu poprvé samozřejmě měla nejdřív obavy co se bude dít,ale vše jsem jí vysvětlil ještě před návštěvou a když jsme byli v klubu nestačila žasnout a moc klub chválila strašně se jí líbila krásná atmosféra ,příjemná obsluha ,úžasný raut jako vždy a pohoda jak ve wellnes zóně tak v místnostech určených ke krásným radovánkám moc jsme si to užili . Už teď plánujeme další návštěvu v brzké době cca Velikonoce. Děkujeme za hezky strávený večer a noc Viky a Peťan.

Slimmy
2. 4. 2022 21:55

Ahoj vsem ..dekuji za skvely patek specialne krasne brunetce se sympatickym pritelem velice akcni par ktery nonstop udrzoval zabavu po cely vecer..bylo to skvele a divoke a plus belgickemu paru ktery se nebal experimentovat a byli taktez divoci absolutne skvele a samozrejme jako vzdy profesionalismus devcat za barem a celkove celeho personalu … raut opet bohaty do syta Viva la Bunkr❤️

Milan a Hanka
30. 3. 2022 13:17

Ahoj lidičky, musím také pochválit club. Jedna radost. Jen mě mrzí, že již neprobíhají naturistické akce. Co se takhle domluvit na nějaké akci u Vás v klubu a udělat si jí samy. Někde v rohu jen pro svlečené a pokud někdo bude chtít, tak se může přidet…Myslím, že by to mělo odezvu.
Jinak super club a super lidičky, děkujem Vám za to v téhle těžké době…
Ahoj Milan a Hanka

Ivana
27. 3. 2022 13:15

Už zase já s příspěvkem, ale tuhle recenzi si prostě neodpustím. Narozeninový víkend byla prostě pecka, nejlepší párty za těch 6 roků, co jsem u Vás zažila. Naprosto strhující atmosféra složená ze skvělých přátelských párů, slušných singl mužů a personálu samozřejmě. Atmosféru podtrhující narozeninová výzdoba, geniální raut, hudební výběr DJ Nicka a skvělá starost o hosty. Jen tak dál, dalších šest let úspěchu na pražské sw scéně upřímně přeji, vy moje sw rodino.

Hanka Tonda
27. 3. 2022 12:22

Chceme klubu poděkovat za úžasné sobotní odpoledne a večer z vašeho víkendového maratónu. Klobouk před vámi dolů za to, jak jste to všichni zvládli a hlavně vydrželi. Kromě všeho ostatního kolem také za ten neskutecně nekonečný raut. Moc díky vám všem!! (A my máme natancováno na měsíc dopředu 😁) H+ T

Michal
27. 3. 2022 6:45

Moc bych chtěl poděkovat všem zúčastněným v organizaci a realizaci téhle 33. hodinové narozeninové párty Klobouček dolů pro vás🤗 a Také samozřejmě všem zúčastněným bylo nás tam fakt ranec za mě palec hore 🤟Michal Kokeš truhlář

Ivana
26. 2. 2022 5:37

Naprosto úžasná párty v pátek „Čubka na čtyřech“. Moc se mně to líbilo a na čtyřech jsem byla ráda.

Pár
14. 2. 2022 12:21

Děkujeme za krásnou sobotní Valentýnskou párty. Moc jsme si to s partnerem užili. Nemáme co dodat a už se těšíme na další akci měsíce. Jste nejlepší!

Pavel a Lenka
14. 2. 2022 12:11

Další poděkování za páteční Valentinskou party. Moc jsme si to užili…

Tom
13. 2. 2022 19:55

Musím souhlasit s tím, že sobotní valentynska párty byla fantastická. Skvělý raut, super obsluha,. Velice mě překvapilo, když jsem potkal na baru Lady Dee. Vůbec jsem netušil, že do Bunkru chodí. Tolik krásných slečen jsem už dlouho na swingers neviděl. Posílám pusu své favoritce v sitovanem.

P A
13. 2. 2022 17:21

Nevíme jak začít. Vybírali jsme do jakého swingers clubu v Praze zajít. Jsme nováčci v „oboru“. Volba padla na Bunkr. A musíme přiznat že jsme v šoku. Něco tak dokonalého jsme nečekali. Krásný klub, krásné sauny. Raut? Tak za ten se nemusí stydět ani pětihvězdičkový hotel. Zábava, hudba, tanec, soutěže a nad ránem i příjemný sex ve více lidech. Moc děkujeme za vše. A opravdu se u vás co nevidět zase ukážeme. P+A

Marek
13. 2. 2022 16:23

Naprostý souhlas, valenstynska párty byla super. Byl jsem poprvé a musím konstatovat, že jsem nadšený. Klub úplně naslapany k prasknutí, bomba raut, welnes a obsluha. Děkuji za zazitky

Eva a Pepa
13. 2. 2022 2:38

Sobotní Valentýnská byla úžasná. Skvělý raut, muzika, obsluha, spousta úžasných lidí.

Irena
12. 2. 2022 16:35

Včerejší Valentynska byla fantastická. Děkujeme za krásný večer, moc jsme si to užili. Výzdoba klubu a ten váš Mega senzační raut – nemá konkurenci. Oci nám prechazely….Příští týden jsme u vás znovu.

Pavel a Lenka
17. 1. 2022 10:03

Sobotní večer byl i přes menší účast super. Díky za krásný večer…

Language
X