KNIHA HOSTŮ

Zde nám můžete napsat své zkušenosti s klubem, konkrétním programem případně obecně. Budeme rádi za vaše názory, případně tipy ke zlepšení.

Velmi si vážíme vašich názorů. Zde můžete napsat své zkušenosti s klubem, případně zhodnotit konkrétní akci. Nebojte se napsat i negativní názory. Ty nám pomohou v tom se zlepšovat a vás tak činit spokojenějšími návštěvníky. Nepište zde prosím inzeráty k seznámení.

86 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
MadBabe
5. 8. 2022 16:06

I visited your club for the first time on 27 July and had my first and second gangbang. I was so impressed with the club, the facilities and the general look of the single men available. Sadly a lot of the men started coming in as I was leaving. I cant wait for my next visit. I was hoping to get approached by men directly to invite me to the playrooms, but it seems the men are kinda shy with a big fear of rejection. The worst that can happen is the woman says no, dont let your ego be… Číst vice »

Dawe
3. 8. 2022 12:48

Včera první a naprosto spontánní návštěva vašeho klubu. Resp. vubec má první návštěva tohoto typu. A upřímně, bylo to skvělé! Příjemný a milý personál, ale i vesmes neskutečně fajn lidé. Takže děkuji všem za milý a nevšední zážitek a už teď se těším na příště:D

Charlotta
23. 7. 2022 5:02

Páteční večer opět jedinečný. Bazén, raut, prostředí…..super jako vždy, ale tolik opravdu hezkých samotných můžu jsem snad v klubu ještě nezažila.Dámy a slečny taktéž jedinečné :). Jako bisexualka si v tomto klubu taktéž přijdu na své.
Jediné mínus- škoda akce, která se po bazénku dál nestihla rozvinout…….treba příště:).
Děkuji za super večer všem zúčastněným.
KLUB JE TEŽCE NÁVYKOVÝ! 💋💋💋

Charlotta
19. 7. 2022 11:25

Akce měsíce byla vydařená, jak pátek, tak sobota super.
Opět luxusní raut, drinky a bazének.
Mnoho sympatickych jedinců mužského pohlaví a pěkné akce s nimi.
Děkuji.

Jack Knife
18. 7. 2022 13:36

Spešl akce doporučuju! Ani není o moc víc lidí, ale hlavně přijdou ti, kteří chtějí skutečně sex ve stylu SWINGERS! Tedy ne (nejen) páry a uzavřené party. Dorazí i německé posily.
Sobota 16.7. byla skvělá. Catering i to další, jako vždy. Když už to zmínil Slimmy – kromě dvou gangbangů jsem měl i důvěrnou schůzku s jednou dámou – na její popud. To člověka potěší, zejména když uvádí ročník narození 1961…

Slimmy
9. 7. 2022 9:34

Ahoj, opet chci podekovat za absolutne skvely vecer včera. Velice akcni, diky zenam ktere byli pritomny. Specialni palce nahoru pro nezapomenutelne divoke radovanky s jednim parem brunetka krasny zadecek a jeji sympaticky přítel. Dalo by se zminit vice, lidicky i krasna sexy potetovana dracice a jeji muz, kteri se postarali o zábavu. Rautik jako vzdy na jednicku a opet jako vzdy professionalni pristup slecen za barem. Dekujem, uvidime se brzo Viva la Bunkr👍

A J P
5. 6. 2022 11:57

Opět musím pochválit páteční akci. Obsluha, servis, bazén, nálada a bohatý raut TOP!!!! A ten studený meloun byl úžasný!!!! Díky,rádi se vracíme…….

Láďa Tereza
29. 5. 2022 17:38

Ahoj,musíme poděkovat za bezva klub. Majítelé,zaměstnanci prostě TOP!!! Prostředí,čistota luxus. Děkujeme že jste. LaT.

Irena a Tomas
17. 4. 2022 14:09

Milý klube, musíme se přidat s pochvalou za víkendovou velikonoční qkci. Výzdoba a raut nadherny, obsluha, majitelé, návštěvníci, welnes no prostě zvládli jste vše na jedničku. Ve vašem klubu si pokaždé připomeneme svátky tak, jak to má být………těšíme se na příští návštěvu, zdravíme z Plzně.

Fredyyy
16. 4. 2022 17:11

Momentálně nejlepší klub s nejlepší obsluhou, nejlepším wellnesem a nejlepšíma lidma, co sem chodí 👍👍

Eva a Petr
16. 4. 2022 7:23

Chceme moc pochválit velikonoční šupací párty. Nadherne výzdobě celý klub, velikonoce byly znát na každém kroku. O rautu zde nemusíme ani psát, to byla pastva pro oči – za tento kuchařský zážitek moc děkujeme. Klub narvany k prasknutí, užívali jsme si to s mladšími dvěma páry až do rána. Ještě chceme tímto poděkovat za velmi mile slečny na baru a jejich příjemné vystupování. Cítili jsme se u vás jako doma. Jsme az od Brna, takže na příští akci měsíce navidenou.

Peťan
3. 4. 2022 11:10

Ahoj všem kteří navštěvujete tento úžasný klub ,byl jsem včera s partnerkou,která byla v takovém klubu poprvé samozřejmě měla nejdřív obavy co se bude dít,ale vše jsem jí vysvětlil ještě před návštěvou a když jsme byli v klubu nestačila žasnout a moc klub chválila strašně se jí líbila krásná atmosféra ,příjemná obsluha ,úžasný raut jako vždy a pohoda jak ve wellnes zóně tak v místnostech určených ke krásným radovánkám moc jsme si to užili . Už teď plánujeme další návštěvu v brzké době cca Velikonoce. Děkujeme za hezky strávený večer a noc Viky a Peťan.

Slimmy
2. 4. 2022 21:55

Ahoj vsem ..dekuji za skvely patek specialne krasne brunetce se sympatickym pritelem velice akcni par ktery nonstop udrzoval zabavu po cely vecer..bylo to skvele a divoke a plus belgickemu paru ktery se nebal experimentovat a byli taktez divoci absolutne skvele a samozrejme jako vzdy profesionalismus devcat za barem a celkove celeho personalu … raut opet bohaty do syta Viva la Bunkr❤️

Milan a Hanka
30. 3. 2022 13:17

Ahoj lidičky, musím také pochválit club. Jedna radost. Jen mě mrzí, že již neprobíhají naturistické akce. Co se takhle domluvit na nějaké akci u Vás v klubu a udělat si jí samy. Někde v rohu jen pro svlečené a pokud někdo bude chtít, tak se může přidet…Myslím, že by to mělo odezvu.
Jinak super club a super lidičky, děkujem Vám za to v téhle těžké době…
Ahoj Milan a Hanka

Ivana
27. 3. 2022 13:15

Už zase já s příspěvkem, ale tuhle recenzi si prostě neodpustím. Narozeninový víkend byla prostě pecka, nejlepší párty za těch 6 roků, co jsem u Vás zažila. Naprosto strhující atmosféra složená ze skvělých přátelských párů, slušných singl mužů a personálu samozřejmě. Atmosféru podtrhující narozeninová výzdoba, geniální raut, hudební výběr DJ Nicka a skvělá starost o hosty. Jen tak dál, dalších šest let úspěchu na pražské sw scéně upřímně přeji, vy moje sw rodino.

Hanka Tonda
27. 3. 2022 12:22

Chceme klubu poděkovat za úžasné sobotní odpoledne a večer z vašeho víkendového maratónu. Klobouk před vámi dolů za to, jak jste to všichni zvládli a hlavně vydrželi. Kromě všeho ostatního kolem také za ten neskutecně nekonečný raut. Moc díky vám všem!! (A my máme natancováno na měsíc dopředu 😁) H+ T

Michal
27. 3. 2022 6:45

Moc bych chtěl poděkovat všem zúčastněným v organizaci a realizaci téhle 33. hodinové narozeninové párty Klobouček dolů pro vás🤗 a Také samozřejmě všem zúčastněným bylo nás tam fakt ranec za mě palec hore 🤟Michal Kokeš truhlář

Ivana
26. 2. 2022 5:37

Naprosto úžasná párty v pátek „Čubka na čtyřech“. Moc se mně to líbilo a na čtyřech jsem byla ráda.

Pár
14. 2. 2022 12:21

Děkujeme za krásnou sobotní Valentýnskou párty. Moc jsme si to s partnerem užili. Nemáme co dodat a už se těšíme na další akci měsíce. Jste nejlepší!

Pavel a Lenka
14. 2. 2022 12:11

Další poděkování za páteční Valentinskou party. Moc jsme si to užili…

Tom
13. 2. 2022 19:55

Musím souhlasit s tím, že sobotní valentynska párty byla fantastická. Skvělý raut, super obsluha,. Velice mě překvapilo, když jsem potkal na baru Lady Dee. Vůbec jsem netušil, že do Bunkru chodí. Tolik krásných slečen jsem už dlouho na swingers neviděl. Posílám pusu své favoritce v sitovanem.

P A
13. 2. 2022 17:21

Nevíme jak začít. Vybírali jsme do jakého swingers clubu v Praze zajít. Jsme nováčci v „oboru“. Volba padla na Bunkr. A musíme přiznat že jsme v šoku. Něco tak dokonalého jsme nečekali. Krásný klub, krásné sauny. Raut? Tak za ten se nemusí stydět ani pětihvězdičkový hotel. Zábava, hudba, tanec, soutěže a nad ránem i příjemný sex ve více lidech. Moc děkujeme za vše. A opravdu se u vás co nevidět zase ukážeme. P+A

Marek
13. 2. 2022 16:23

Naprostý souhlas, valenstynska párty byla super. Byl jsem poprvé a musím konstatovat, že jsem nadšený. Klub úplně naslapany k prasknutí, bomba raut, welnes a obsluha. Děkuji za zazitky

Eva a Pepa
13. 2. 2022 2:38

Sobotní Valentýnská byla úžasná. Skvělý raut, muzika, obsluha, spousta úžasných lidí.

Irena
12. 2. 2022 16:35

Včerejší Valentynska byla fantastická. Děkujeme za krásný večer, moc jsme si to užili. Výzdoba klubu a ten váš Mega senzační raut – nemá konkurenci. Oci nám prechazely….Příští týden jsme u vás znovu.

Pavel a Lenka
17. 1. 2022 10:03

Sobotní večer byl i přes menší účast super. Díky za krásný večer…

Zdenek a Iva.
13. 1. 2022 10:20

Moc se nám tam u vás líbilo. Máme rádi muže na víc. Hlavně černé pleti co jsou přívětivý. Zdenek a Iva.

Lukáš a Lucka
11. 1. 2022 12:56

Ahoj prima lidičky. Strašně rád k Vám chodím-e a vždy super večer. Jen nás strašně mrzí, že již nejsou naturistické večery. Vždy jsme na tyto akce jezdili už za dob v Jungmanovce. Bylo to prostě super. Lidi se odreagovali dřív. Moc Vás proto prosíme, dejte aspoň jeden večer v měsíci nahatej :-). Myslime, že to přiláká dost lidí…Jinak přejeme klubu moc navštěvníků a hodně štěstí v roce 2022.

Pavel
9. 1. 2022 20:42

Bunkr stojí za to navštěvovat!! Podpořme ho svou návštěvou. Majitelé si to zaslouží. A my si při plném podniku pak užijeme spoustu zábavy. V pátek jsem po měsíci byl opět a opět nadšenej. Sice nebylo narváno jako na třeba, čertovský večer ale lidí a zábavy bylo hodně. Dík dívkám které do toho šli opravdu s chutí…

Room-for-more
9. 1. 2022 20:04

Díky za skvělou Silvestrovskou párty. Hlavně milému páru, který jsem potkal po půlnoci. Klidne se ozvěte na am:-)

Jarka1
3. 1. 2022 2:34

DĚKUJI ZA POKLONU, BYLA TO PRO MNE ZVLÁŠTNÍ /ALE PŘÍJEMNÁ / ZKUŠENOST, JSEM RÁDA, ŽE SIS TO UŽIL, A JSEM RÁDA, ŽE JSEM MOHLA PŘISPĚT K TVÝM PŘÍJEMNÝM SILVESTROVSKÝM ZÁŽITKŮM.

muzshendicapem31
1. 1. 2022 11:51

Moc děkuji za včerejší swingrs. Moc jsem si to užil. Děkuji ženě která si to se mnou rozdala na tenečním parketu a pak šla se mnou pokračovat do místnosti. Sice nevm jak se jmenuješ, nebyl čas se ptát ale moc ti děkuji. Nejlepší Silwestr v mém životě. Proprcanej Silwestr. 😀

Peťan
23. 12. 2021 10:38

Krásné prožití svátků Vánočních také přeji Peťan.

Honza
31. 10. 2021 20:29

Sobotní párty byla úžasná. Hlavně ty dvě krásné dámy, co tam byly spolu 🙂

Peťan
31. 10. 2021 9:34

Chtěl bych navázat na zdejší diskuzi i sobotní Noc Démonů byla úžasná ,bezvadné prostředí v klubu atmosféra super ,holkám za barem to to v tématických oblečkách slušelo,Jára byl též super ,samozřejmostí byl jako vždy bohatý raut ,prostě vše jak má být děkuji za hezky strávený večer bylo to opět FAJN.

D G
30. 10. 2021 17:35

Páteční Noc démonů jsme si fakt užili. Hodně aktivních párů a žen. Fakt pecka raut.

Jana
30. 10. 2021 12:43

Chceme poděkovat za Ďábelskou páteční noc. Návštěvnost předčila nase oekavani – odhadujeme, že bylo víc lidí ještě jak na narozeninách klubu. Výzdoba klubu fantastická, atmosféra a lidi také, ale co chceme vyzdvihnout a za co dáváme nejvíc hvězdiček, je úžasný raut. To, co v Bunkru servírujete v rautu, je srovnatelné s kulinářskym zážitkem. Velké poděkování je všem za barem, ochotni, vstřícní, rychlí. Chodíme pravidelně a ještě jednou tímto dekujeme za večer plný nových sexuálních zážitků.

Pavel
24. 10. 2021 18:38

Moje páteční návštěva byla pátá v pořadí. A stále lepší, lepší a lepší zážitky. Poprvé jsem byl ze zvědavosti. Po druhé zkušenosti jsem zjistil, že je to návykové. Prostory po přestavbě naprosto vynikající. Sice přibyli prostory, kde se aktéři hrátek mohou celkem nerušeně věnovat jen sami sobě ale někteří to tak holt mají. Tento klub je nastaven tak, že chlapů je tam přeci jen víc než jen do páru. Na druhou stranu je to tak dobře, protože i ženy co tento klub navštěvují jsou si toho vědomy a mají to tak rády. A že jich je. Tento páteční večer naprosto… Číst vice »

Pavel a Lenka
24. 10. 2021 14:02

Naše druhá návštěva klubu a opět vše za 1… obsluha dokonalá, zábava super. Odešli jsme s nej zážitky..:)

Peťan
23. 10. 2021 11:06

Páteční OKTOBERFEST byl úžasný, opět suprový raut jako vždy ,profesionální obsluha vynikající nálada v celém klubu krásné slečny opravdu se povedlo,
P.S Terezka byla Top ,děkuji za úžasně strávený čas v klubu.

Peťan
17. 10. 2021 11:33

Opět krásný včerejší večer v klubu vše bylo opět na nejvyšší úrovni ,užil jsem si ten krásný čas v klubu i díky slečně L která byla top.

Last edited 9 měsíců před by Peťan
Sylvie a Marek
16. 10. 2021 20:11

Velice děkujeme Stáně a Fandovi za super narozeninovou párty s nádhernou výzdobou, která určitě dala spoustu práce. Večer se nám velice líbil, skvěle jsme si to užili. 🙂 Zábava i jídlo jako vždy na jedničku. Jsme rádi, že je tu tak skvělý podnik, do kterého se vždy rádi vracíme. 🙂
Sylvie a Marek

Slimmy
16. 10. 2021 8:08

Dekuji za vcerejsi narozeninovou party 🎉 absolutne skvely vecer se spousty krasneho sexiku Majitele opet top super servis a raut taktez bomba tesim se opet na dalsi budouci vecer🔝👍

Pavel a Lenka
10. 10. 2021 16:58

Velké poděkování za včerejší nádherný večer. Obzvláště jednomu z hostu Romanovi. Partnerka si večer vážně užila. Její první návštěva i zkušenost se sw. … a velké nadšení:) Pavel a Lenka

Roman
10. 10. 2021 15:33

Páteční večer se povedl díky super slečně L která byla velice akční a dvěma mladým studentkám z Anglie. Sobota také super díky páru který jsem tam poznal a co jsem viděl tak se toho dělo i dost v sedačkách v hlavní místnosti. Zmrzlina mě dost překvapila,to byl servis

Soňa
30. 9. 2021 20:08

Ahoj,díky za opět ÚŽASNÝ večer, v úterý 28.9. Moc jsem si to užila. Hlavně velké díky Michalovi,ten nikdy nezklame😊😜,pak Hansenovi,který se ke mě konečně dostal,on ví…A hlavně jsem zasvecovala kamaráda Dana,kterému se tam velmi líbilo. Byl tam poprvé a určitě ne naposled. Bylo to super,díky. Hezký večer. Soňa

Roman
25. 9. 2021 12:04

Ahoj,chtěl bych poděkovat za užasný včerejší večer všem ženám,zvláště pak páru ze Sokolova (těším se na příště),slečně co byla na konci ještě v bazénu,ta nás hodně překvapila i potěšila.Líbila se mi i akce nádherné slečny v červeném prádle co byla v gyn. křesle. Tak snad se to příště zase vydaří.

Marek
18. 9. 2021 12:58

Skvelý piatkový večer 17teho super atmosféra a úžasná podivana na dievčatá ktoré si to krásne užívali no neostalo iba pri tom 😀 celý večer skvelá hudba a perfektne jedlo.Ten večer som si super vychutnal.Marcelko diky ty vieš za čo a taktiež moje poďakovanie patrí vedeniu klubu ako sa o nás starajú. Tú doslova platí pre našich hostí všetko aj nemožné.

P&K
30. 8. 2021 8:30

Poprvé po znovuotevření jsme se dostali k vám do klubu a musíme vám moc poděkovat. Za skvělou páteční rockovou party. Za super raut, tohle jsme opravdu nečekali. Za krásně nahřátý bazén a spoustu příjemných lidí, které jsme zde poznali. Už se nemůžeme dočkat na další návštěvu, určitě vám zůstaneme věrni. Děkujeme ❤️

Jana a Roman
22. 8. 2021 23:25

Fantastické páteční rozloučení s létem. Nejvíce musíme vyzdvihnout famózní raut, ze kterého jsme nedokázali odtrhnout oči. Kdyby jste tohle vyfotili a udělali galerii, vyhráli byste s ní Gastro zážitek. Opravdu úžasný welness, bazén, sauna a hlavně klub plný k prasknutí. Moc vám fandím a přejeme ještě více spokojených hostů. Rádi se k vám vracime, milujeme domácí prostředí, které u vás vládne. Zdravíme všechny.

Language
X