KNIHA HOSTŮ

Zde nám můžete napsat své zkušenosti s klubem, konkrétním programem případně obecně. Budeme rádi za vaše názory, případně tipy ke zlepšení.

Velmi si vážíme vašich názorů. Zde můžete napsat své zkušenosti s klubem, případně zhodnotit konkrétní akci. Nebojte se napsat i negativní názory. Ty nám pomohou v tom se zlepšovat a vás tak činit spokojenějšími návštěvníky. Nepište zde prosím inzeráty k seznámení.

18

nejnovější nejstarší
Club

Zdravíme všechny naše členy a předně bychom chtěli poděkovat za vaši podporu ať zde na stránkách, či z SMS zpráv a watsapu. Vážíme si vaší důvěry a těšíme se na den, kdy se bude moci otevřít. Zatím avízovaný datum konec května není určitý, ovšem v současné situaci to ještě nějakou dobu musíte a musíme vydržet. Až si budeme naprosto jisti otvíracím dnem, dáme zde jistě vědět, kdy to bude. Ještě jednou děkujeme za vaše ohlasy a věříme, že se všichni v klubu sejdeme zdraví a plní elánu. Tým Swingersclubu Praha. 

Roman

Ahoj všem z Bunkru! Chci vám všem popřát hlavně ať jste zdraví a tohle vše ve zdraví přečkáte. Také vám držím palce v této nelehké době a těším se, až se zase otevře brána klubu. Nebojte se, myslím, že to již bude brzy.

Honza

Ahoj, chtěl bych všem popřát pevné nervy a hlavně ať jste všichni zdraví. Také zdravím Fandu a Stáňu Káťu a Jardu a upřímně se mi vážně stýská po klubu. Jo, jak si teď všichni budeme vážit, až se zase otevře, Těším se jako malý kluk. Takže brzy naviděnou……………

Soňa

Ahoj všichni, držte se lidi . Doba je zlá, těším se až nastane normální stav….až se zase potkáme. Musíme věřit a doufat.

Alča a Roman

Díky za krásný večer 22.2 a za výhru která nás mile potěšila..

Jirka

Pohodový klub s příjemnou obsluhou.

Andrea

Super stránky, povedlo se, jen tak dál. Andrea

Jiří a Jana

Děkujeme za skvělý večer 18.1. se soutěží 🙂

Jana A Jirka

Velmi příjemný klub se skvělou obsluhou a zábavou , která přesahuje klasický SW klub. Živá hudba , soutěže a sportovní přenosy v klubu to je super .

KK a KK

Koncem roku jsme byli na relax party. Byla skvělá. Užili jsme wellness k relaxu, místnost s křížem k výprasku a glory k pobavení. Raut jako obvykle výborný. A nový vzhled stránek opravdu povedený, velký skok vpřed.

HardDino

Musím pochválit nový design, více vypovídá o profesionalitě klubu.

Lukáš

Skvělý nápad změnit design stránek. Chválím. Těším se brzy na videnou se všemi 🙂

Sissy01TV

Absolutní pozitivní překvapení, vzhled webu a přehlednost je skvělá, Moc chválím a stále zůstávám stálou návštěvnicí

Marek a Sonicka

Super nove stranky klubu.Klobuk dole pred vami.Tesime se ze se po case znova uvidíme uz onedlho.

Lenka

Moooc vám chválím vaše webové stránky jsou opravdu krásné, stálo to za to si počkat 😉 už se těším na další návštěvu u vás. Hezký den Lenka

Radovan

Zdravim v novem roce doufam ze se konecne dostanu k vam do klubu. Stranky jsou uzasne mam jeste dalsi navrh…

Anett

Stránky jsou bomba, jen tak dál 🙂

Onannyx

Super prekvapko takhle v novem roce, uz jsem se chystal vam udelat web novy sam 😀
Hned se k vam tesim zase o neco vic.

Language
X