KNIHA HOSTŮ

Zde nám můžete napsat své zkušenosti s klubem, konkrétním programem případně obecně. Budeme rádi za vaše názory, případně tipy ke zlepšení.

Velmi si vážíme vašich názorů. Zde můžete napsat své zkušenosti s klubem, případně zhodnotit konkrétní akci. Nebojte se napsat i negativní názory. Ty nám pomohou v tom se zlepšovat a vás tak činit spokojenějšími návštěvníky. Nepište zde prosím inzeráty k seznámení.

81 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
A J P
5. 6. 2022 11:57

Opět musím pochválit páteční akci. Obsluha, servis, bazén, nálada a bohatý raut TOP!!!! A ten studený meloun byl úžasný!!!! Díky,rádi se vracíme…….

Peťan
4. 6. 2022 13:17

Ahoj všem kteří navštěvujete klub musím opět vložit příspěvek .Včera jsme byli v klubu opět vše na profesionální úrovni měli jsme sebou i kamarádku ,která byla úplně poprvé v takovém klubu moc se jí vše líbilo. Děkujeme za hezky strávený a užitý čas Peťan,Viky a Lenka.

Láďa Tereza
29. 5. 2022 17:38

Ahoj,musíme poděkovat za bezva klub. Majítelé,zaměstnanci prostě TOP!!! Prostředí,čistota luxus. Děkujeme že jste. LaT.

Irena a Tomas
17. 4. 2022 14:09

Milý klube, musíme se přidat s pochvalou za víkendovou velikonoční qkci. Výzdoba a raut nadherny, obsluha, majitelé, návštěvníci, welnes no prostě zvládli jste vše na jedničku. Ve vašem klubu si pokaždé připomeneme svátky tak, jak to má být………těšíme se na příští návštěvu, zdravíme z Plzně.

Fredyyy
16. 4. 2022 17:11

Momentálně nejlepší klub s nejlepší obsluhou, nejlepším wellnesem a nejlepšíma lidma, co sem chodí 👍👍

Eva a Petr
16. 4. 2022 7:23

Chceme moc pochválit velikonoční šupací párty. Nadherne výzdobě celý klub, velikonoce byly znát na každém kroku. O rautu zde nemusíme ani psát, to byla pastva pro oči – za tento kuchařský zážitek moc děkujeme. Klub narvany k prasknutí, užívali jsme si to s mladšími dvěma páry až do rána. Ještě chceme tímto poděkovat za velmi mile slečny na baru a jejich příjemné vystupování. Cítili jsme se u vás jako doma. Jsme az od Brna, takže na příští akci měsíce navidenou.

Peťan
3. 4. 2022 11:10

Ahoj všem kteří navštěvujete tento úžasný klub ,byl jsem včera s partnerkou,která byla v takovém klubu poprvé samozřejmě měla nejdřív obavy co se bude dít,ale vše jsem jí vysvětlil ještě před návštěvou a když jsme byli v klubu nestačila žasnout a moc klub chválila strašně se jí líbila krásná atmosféra ,příjemná obsluha ,úžasný raut jako vždy a pohoda jak ve wellnes zóně tak v místnostech určených ke krásným radovánkám moc jsme si to užili . Už teď plánujeme další návštěvu v brzké době cca Velikonoce. Děkujeme za hezky strávený večer a noc Viky a Peťan.

Slimmy
2. 4. 2022 21:55

Ahoj vsem ..dekuji za skvely patek specialne krasne brunetce se sympatickym pritelem velice akcni par ktery nonstop udrzoval zabavu po cely vecer..bylo to skvele a divoke a plus belgickemu paru ktery se nebal experimentovat a byli taktez divoci absolutne skvele a samozrejme jako vzdy profesionalismus devcat za barem a celkove celeho personalu … raut opet bohaty do syta Viva la Bunkr❤️

Milan a Hanka
30. 3. 2022 13:17

Ahoj lidičky, musím také pochválit club. Jedna radost. Jen mě mrzí, že již neprobíhají naturistické akce. Co se takhle domluvit na nějaké akci u Vás v klubu a udělat si jí samy. Někde v rohu jen pro svlečené a pokud někdo bude chtít, tak se může přidet…Myslím, že by to mělo odezvu.
Jinak super club a super lidičky, děkujem Vám za to v téhle těžké době…
Ahoj Milan a Hanka

Ivana
27. 3. 2022 13:15

Už zase já s příspěvkem, ale tuhle recenzi si prostě neodpustím. Narozeninový víkend byla prostě pecka, nejlepší párty za těch 6 roků, co jsem u Vás zažila. Naprosto strhující atmosféra složená ze skvělých přátelských párů, slušných singl mužů a personálu samozřejmě. Atmosféru podtrhující narozeninová výzdoba, geniální raut, hudební výběr DJ Nicka a skvělá starost o hosty. Jen tak dál, dalších šest let úspěchu na pražské sw scéně upřímně přeji, vy moje sw rodino.

Hanka Tonda
27. 3. 2022 12:22

Chceme klubu poděkovat za úžasné sobotní odpoledne a večer z vašeho víkendového maratónu. Klobouk před vámi dolů za to, jak jste to všichni zvládli a hlavně vydrželi. Kromě všeho ostatního kolem také za ten neskutecně nekonečný raut. Moc díky vám všem!! (A my máme natancováno na měsíc dopředu 😁) H+ T

Michal
27. 3. 2022 6:45

Moc bych chtěl poděkovat všem zúčastněným v organizaci a realizaci téhle 33. hodinové narozeninové párty Klobouček dolů pro vás🤗 a Také samozřejmě všem zúčastněným bylo nás tam fakt ranec za mě palec hore 🤟Michal Kokeš truhlář

Ivana
26. 2. 2022 5:37

Naprosto úžasná párty v pátek „Čubka na čtyřech“. Moc se mně to líbilo a na čtyřech jsem byla ráda.

Pár
14. 2. 2022 12:21

Děkujeme za krásnou sobotní Valentýnskou párty. Moc jsme si to s partnerem užili. Nemáme co dodat a už se těšíme na další akci měsíce. Jste nejlepší!

Pavel a Lenka
14. 2. 2022 12:11

Další poděkování za páteční Valentinskou party. Moc jsme si to užili…

Tom
13. 2. 2022 19:55

Musím souhlasit s tím, že sobotní valentynska párty byla fantastická. Skvělý raut, super obsluha,. Velice mě překvapilo, když jsem potkal na baru Lady Dee. Vůbec jsem netušil, že do Bunkru chodí. Tolik krásných slečen jsem už dlouho na swingers neviděl. Posílám pusu své favoritce v sitovanem.

P A
13. 2. 2022 17:21

Nevíme jak začít. Vybírali jsme do jakého swingers clubu v Praze zajít. Jsme nováčci v „oboru“. Volba padla na Bunkr. A musíme přiznat že jsme v šoku. Něco tak dokonalého jsme nečekali. Krásný klub, krásné sauny. Raut? Tak za ten se nemusí stydět ani pětihvězdičkový hotel. Zábava, hudba, tanec, soutěže a nad ránem i příjemný sex ve více lidech. Moc děkujeme za vše. A opravdu se u vás co nevidět zase ukážeme. P+A

Marek
13. 2. 2022 16:23

Naprostý souhlas, valenstynska párty byla super. Byl jsem poprvé a musím konstatovat, že jsem nadšený. Klub úplně naslapany k prasknutí, bomba raut, welnes a obsluha. Děkuji za zazitky

Eva a Pepa
13. 2. 2022 2:38

Sobotní Valentýnská byla úžasná. Skvělý raut, muzika, obsluha, spousta úžasných lidí.

Irena
12. 2. 2022 16:35

Včerejší Valentynska byla fantastická. Děkujeme za krásný večer, moc jsme si to užili. Výzdoba klubu a ten váš Mega senzační raut – nemá konkurenci. Oci nám prechazely….Příští týden jsme u vás znovu.

Pavel a Lenka
17. 1. 2022 10:03

Sobotní večer byl i přes menší účast super. Díky za krásný večer…

Zdenek a Iva.
13. 1. 2022 10:20

Moc se nám tam u vás líbilo. Máme rádi muže na víc. Hlavně černé pleti co jsou přívětivý. Zdenek a Iva.

Lukáš a Lucka
11. 1. 2022 12:56

Ahoj prima lidičky. Strašně rád k Vám chodím-e a vždy super večer. Jen nás strašně mrzí, že již nejsou naturistické večery. Vždy jsme na tyto akce jezdili už za dob v Jungmanovce. Bylo to prostě super. Lidi se odreagovali dřív. Moc Vás proto prosíme, dejte aspoň jeden večer v měsíci nahatej :-). Myslime, že to přiláká dost lidí…Jinak přejeme klubu moc navštěvníků a hodně štěstí v roce 2022.

Pavel
9. 1. 2022 20:42

Bunkr stojí za to navštěvovat!! Podpořme ho svou návštěvou. Majitelé si to zaslouží. A my si při plném podniku pak užijeme spoustu zábavy. V pátek jsem po měsíci byl opět a opět nadšenej. Sice nebylo narváno jako na třeba, čertovský večer ale lidí a zábavy bylo hodně. Dík dívkám které do toho šli opravdu s chutí…

Room-for-more
9. 1. 2022 20:04

Díky za skvělou Silvestrovskou párty. Hlavně milému páru, který jsem potkal po půlnoci. Klidne se ozvěte na am:-)

Jarka1
3. 1. 2022 2:34

DĚKUJI ZA POKLONU, BYLA TO PRO MNE ZVLÁŠTNÍ /ALE PŘÍJEMNÁ / ZKUŠENOST, JSEM RÁDA, ŽE SIS TO UŽIL, A JSEM RÁDA, ŽE JSEM MOHLA PŘISPĚT K TVÝM PŘÍJEMNÝM SILVESTROVSKÝM ZÁŽITKŮM.

muzshendicapem31
1. 1. 2022 11:51

Moc děkuji za včerejší swingrs. Moc jsem si to užil. Děkuji ženě která si to se mnou rozdala na tenečním parketu a pak šla se mnou pokračovat do místnosti. Sice nevm jak se jmenuješ, nebyl čas se ptát ale moc ti děkuji. Nejlepší Silwestr v mém životě. Proprcanej Silwestr. 😀

Peťan
23. 12. 2021 10:38

Krásné prožití svátků Vánočních také přeji Peťan.

Honza
31. 10. 2021 20:29

Sobotní párty byla úžasná. Hlavně ty dvě krásné dámy, co tam byly spolu 🙂

Peťan
31. 10. 2021 9:34

Chtěl bych navázat na zdejší diskuzi i sobotní Noc Démonů byla úžasná ,bezvadné prostředí v klubu atmosféra super ,holkám za barem to to v tématických oblečkách slušelo,Jára byl též super ,samozřejmostí byl jako vždy bohatý raut ,prostě vše jak má být děkuji za hezky strávený večer bylo to opět FAJN.

D G
30. 10. 2021 17:35

Páteční Noc démonů jsme si fakt užili. Hodně aktivních párů a žen. Fakt pecka raut.

Jana
30. 10. 2021 12:43

Chceme poděkovat za Ďábelskou páteční noc. Návštěvnost předčila nase oekavani – odhadujeme, že bylo víc lidí ještě jak na narozeninách klubu. Výzdoba klubu fantastická, atmosféra a lidi také, ale co chceme vyzdvihnout a za co dáváme nejvíc hvězdiček, je úžasný raut. To, co v Bunkru servírujete v rautu, je srovnatelné s kulinářskym zážitkem. Velké poděkování je všem za barem, ochotni, vstřícní, rychlí. Chodíme pravidelně a ještě jednou tímto dekujeme za večer plný nových sexuálních zážitků.

Pavel
24. 10. 2021 18:38

Moje páteční návštěva byla pátá v pořadí. A stále lepší, lepší a lepší zážitky. Poprvé jsem byl ze zvědavosti. Po druhé zkušenosti jsem zjistil, že je to návykové. Prostory po přestavbě naprosto vynikající. Sice přibyli prostory, kde se aktéři hrátek mohou celkem nerušeně věnovat jen sami sobě ale někteří to tak holt mají. Tento klub je nastaven tak, že chlapů je tam přeci jen víc než jen do páru. Na druhou stranu je to tak dobře, protože i ženy co tento klub navštěvují jsou si toho vědomy a mají to tak rády. A že jich je. Tento páteční večer naprosto… Číst vice »

Pavel a Lenka
24. 10. 2021 14:02

Naše druhá návštěva klubu a opět vše za 1… obsluha dokonalá, zábava super. Odešli jsme s nej zážitky..:)

Peťan
23. 10. 2021 11:06

Páteční OKTOBERFEST byl úžasný, opět suprový raut jako vždy ,profesionální obsluha vynikající nálada v celém klubu krásné slečny opravdu se povedlo,
P.S Terezka byla Top ,děkuji za úžasně strávený čas v klubu.

Peťan
17. 10. 2021 11:33

Opět krásný včerejší večer v klubu vše bylo opět na nejvyšší úrovni ,užil jsem si ten krásný čas v klubu i díky slečně L která byla top.

Last edited 8 měsíců před by Peťan
Sylvie a Marek
16. 10. 2021 20:11

Velice děkujeme Stáně a Fandovi za super narozeninovou párty s nádhernou výzdobou, která určitě dala spoustu práce. Večer se nám velice líbil, skvěle jsme si to užili. 🙂 Zábava i jídlo jako vždy na jedničku. Jsme rádi, že je tu tak skvělý podnik, do kterého se vždy rádi vracíme. 🙂
Sylvie a Marek

Slimmy
16. 10. 2021 8:08

Dekuji za vcerejsi narozeninovou party 🎉 absolutne skvely vecer se spousty krasneho sexiku Majitele opet top super servis a raut taktez bomba tesim se opet na dalsi budouci vecer🔝👍

Pavel a Lenka
10. 10. 2021 16:58

Velké poděkování za včerejší nádherný večer. Obzvláště jednomu z hostu Romanovi. Partnerka si večer vážně užila. Její první návštěva i zkušenost se sw. … a velké nadšení:) Pavel a Lenka

Roman
10. 10. 2021 15:33

Páteční večer se povedl díky super slečně L která byla velice akční a dvěma mladým studentkám z Anglie. Sobota také super díky páru který jsem tam poznal a co jsem viděl tak se toho dělo i dost v sedačkách v hlavní místnosti. Zmrzlina mě dost překvapila,to byl servis

Soňa
30. 9. 2021 20:08

Ahoj,díky za opět ÚŽASNÝ večer, v úterý 28.9. Moc jsem si to užila. Hlavně velké díky Michalovi,ten nikdy nezklame😊😜,pak Hansenovi,který se ke mě konečně dostal,on ví…A hlavně jsem zasvecovala kamaráda Dana,kterému se tam velmi líbilo. Byl tam poprvé a určitě ne naposled. Bylo to super,díky. Hezký večer. Soňa

Roman
25. 9. 2021 12:04

Ahoj,chtěl bych poděkovat za užasný včerejší večer všem ženám,zvláště pak páru ze Sokolova (těším se na příště),slečně co byla na konci ještě v bazénu,ta nás hodně překvapila i potěšila.Líbila se mi i akce nádherné slečny v červeném prádle co byla v gyn. křesle. Tak snad se to příště zase vydaří.

Marek
18. 9. 2021 12:58

Skvelý piatkový večer 17teho super atmosféra a úžasná podivana na dievčatá ktoré si to krásne užívali no neostalo iba pri tom 😀 celý večer skvelá hudba a perfektne jedlo.Ten večer som si super vychutnal.Marcelko diky ty vieš za čo a taktiež moje poďakovanie patrí vedeniu klubu ako sa o nás starajú. Tú doslova platí pre našich hostí všetko aj nemožné.

P&K
30. 8. 2021 8:30

Poprvé po znovuotevření jsme se dostali k vám do klubu a musíme vám moc poděkovat. Za skvělou páteční rockovou party. Za super raut, tohle jsme opravdu nečekali. Za krásně nahřátý bazén a spoustu příjemných lidí, které jsme zde poznali. Už se nemůžeme dočkat na další návštěvu, určitě vám zůstaneme věrni. Děkujeme ❤️

Jana a Roman
22. 8. 2021 23:25

Fantastické páteční rozloučení s létem. Nejvíce musíme vyzdvihnout famózní raut, ze kterého jsme nedokázali odtrhnout oči. Kdyby jste tohle vyfotili a udělali galerii, vyhráli byste s ní Gastro zážitek. Opravdu úžasný welness, bazén, sauna a hlavně klub plný k prasknutí. Moc vám fandím a přejeme ještě více spokojených hostů. Rádi se k vám vracime, milujeme domácí prostředí, které u vás vládne. Zdravíme všechny.

A J
15. 8. 2021 17:25

Včerejší akce opět vydařená. Skvělé jídlo, bezkonkurenční bazén. Rádi se vracíme A+J

M P
4. 8. 2021 19:22

Byli jsme u vás poprvé, moc se nám líbilo, nádhernou sexy atmosféru podpořili Nick s Andreou, krásné prostředí včetně bohatého rautu, určitě se k vám budeme rádi vracet M+P

Karel
28. 7. 2021 8:33

Naprostý souhlas s Andym. Chodíme teď každý pátek a jsme naprosto spokojeni. Klub je nádherný, ohromný a voňavý. Celý welnes je opravdu jak z jiného světa. Hlavně každý víkend klub totálně nášlapný, má to sťávu. Držíme palce, ať to šlape takhle dál. Ostatní mohou jen tiše závidět. Tento rodinný podnik dělá pro nás hosty opravdu vše, co jim vidí na očích. Děkujeme

Andy
19. 7. 2021 15:56

Páteční akce byla pravdu vydařená. Od otevření po rekonstrukci jsme byli poprvé a musím se přiznat, že jsme byli velice mile překvapeni. Je vidět, že během lockdownu majitelé nazaháleli a vybudovali něco opravdu nádherného. Taktéž raut jako vždy perfektní!!! Těšíme se na další akci 🙂

Marika a Petr
17. 7. 2021 18:43

Navštěvujeme pravidelně swingers kluby po celé Evropě. Byli jsme u vás před rekonstrukcí a nyní po rekonstrukci. Musíme říci, že to, co jsme viděli nyní, je něco úchvatného. Klub je od starého klubu k nepoznání, nás nejvíce zaujal welness s krásným bazénem. Plocha klubu je tak velká, že jsme se s ostatními hosty skoro hledali…. Design klubu odpovídá velmi luxusním klubům, jen nedokážeme k žádnému přirovnat. Za nas nejkrásnější a největší klub v ČR. Líbí se nám celý koncept, jak je navržen a využít každý malý prostor. Svými 700m2 /dle vyjádření majitelů/ se momentálně řadí mezi top kluby v Evropě.… Číst vice »

Language
X