KLUBOVÁ PRAVIDLA

Chceme, abyste se u nás cítili hezky a tak jsme vytvořili tato klubová pravidla. Pokud k sobě budeme ohleduplní tak pevně věříme tomu, že se Vám nebude chtít od nás odcházet domů.

Etiketa a základní pravidla

Swingers Club Praha je určen pro páry, samotné ženy i muže.

 

Ženy, které přijdou samy, či začátečníci, co přijdou poprvé, nemusí mít obavy z mužů, kteří k nám chodí. Pro muže platí pravidla, která musí bezpodmínečně dodržovat. Samotná žena či nováčci nemusí dělat nic, co by se jim nelíbilo. Záleží pouze na vás, jak si zde strávený čas užijete – zda ve vířivce, sauně, u sklenky vína, či jen povídáním. Také rozhodnutí, že se budete věnovat „erotické zábavě“, je jen a jen na vás.

U mužů vyžadujeme serióznost a toleranci vůči párům a ženám. Pokud vám někdo naznačí „NE“, není to urážka, ale prosba. Znamená to, že pár či ženy chtějí zůstat samy.

Slůvko „NE“ může v případě nesouhlasu použít každý, bez rozdílu pohlaví. Nikdo nemusí být sexuálním objektem pro všechny v klubu, jak se někteří mylně domnívají!

Pokud zjistíte, že se někdo chová v hrubém nesouladu s pravidly našeho swingers klubu (např. má mobilní telefon nebo fotoaparát atd.), nahlaste to okamžitě obsluze u baru. Totéž se týká i situace, kdyby vás někdo obtěžoval. Předem děkujeme za upozornění. Sami okamžitě sjednáme nápravu. (K podobným situacím u nás ve swingers klubu běžně nedochází, ale jde nám hlavně o vaši jistotu a spokojenost, kterou jsme schopni kdykoliv zabezpečit.)

Vyhrazujeme si právo nevpustit či vykázat osoby, které jeví známky silné opilosti, agresivity nebo neslušného chování.

Naprostou samozřejmostí je také maximální diskrétnost všech klubových členů a personálu.

Pro nováčky doporučujem nahlédnout do našeho blogu. Najdete zde vše potřebné, co jste potřebovali vědět k bezproblémovému nakročení do světa swingers.

 

Dodržování hygieny

Povinností je rovněž dodržování hygieny a používání kondomů, které jsou ve všech místnostech k dispozici.

 

Hrací místnosti

Nošení nápojů a jídla do místností určených k sexuálním hrátkám není dovoleno.

Žádáme ženy, aby si boty s podpatky vyzouvaly vždy při vstupu do těchto místností. Jsou zde matrace a mohlo by dojít k jejich poškození. I z hygienických důvodů si proto raději přineste domácí obuv. V našem swingers klubu je rovněž možné zakoupit pantofle.

 

Wellness zóna

Do sauny a vířivky vstupujte zásadně bez oblečení.

Sexuální hrátky ve vířivce nejsou povoleny.

 

Používání telefonů

Telefony prosím zanechte ve skříňkách v šatně, v prostoru swingers klubu je jejich používání zakázáno.

Při porušení tohoto pravidla si vyhrazujeme právo dotyčné osobě telefon zabavit, okamžitě jí zrušit členství a následně vykázat z prostor swinters klubu.

Otevírací doba

Pondělí:

20:00–02:00
Úterý: 19:00–01:00
Středa: 11:00–03:00
Čtvrtek: 19:00–01:00
Pátek: 20:00–05:00
Sobota: 20:00–05:00
Neděle: 20:00–01:00
Language
X