Možnosti slev, dárky, akční nabídky a bonusy pro vás.

 

Dárek pro všechny ženy a páry.

Vždy, když najdete u akce v našem programu symbol klubové limuzíny, nejaktivnější pár či žena má odvoz naší limuzínou zdarma kamkoliv po celé Praze.

Svezte se jako VIP, naše auto je vždy k dispozici.

  

DÁREK PRO PÁRY DO 25 LET - ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK ZDARMA.

Pro ženy:  Dámská klubová karta za 100 Kč. Na tuto klubovou kartu jsou tři vstupy v jednom týdnu, a to na libovolnou akci klubu, navíc v režimu all inclusive - tedy zdarma alkoholické i nealkoholické napoje a bohatý raut.

 

V ceně klubového příspěvku je vždy pro všechny návštěvníky ZDARMA. Vířivka, sauna, chutný, bohatě zásobený raut, čisté ručníky, kondomy a olejíčky na erotické masáže.

 

Páteční akce: Kandaulistická párty, Velká noc naturistů. Zvýhodněný příspěvek na nejoblíbenější erotické akce našeho klubu. Páry za 300 Kč, muž 800 Kč, Žena 100 Kč.

Sobotní akce: Při splnění podmínek večera - Plavky, motocykl, povinná barva, erotické prádlo, nick a galerie na Amatéři.cz, sportovní dres, uniforma, karnevalová maska atd. Vždy je řádně vyznačeno na programu konkrétní erotické či naturistické akce. Zvýhodněný příspěvek: Páry za 300 Kč, muž 800 Kč, Žena 100 Kč, při splnění podmínek večera zcela ZDARMA.

Akce ve středu - Gangbang: PÁRY 300 Kč. Samotná žena 100 Kč all inclusive. Na celodenní a celovečerní erotické akci utratíte méně, než za chvilkové posezení v restauraci. Losujeme o dvě večeře v pizerii Grosseto v Průhonicích.

 

 

Naturistický čtvrtek: Nejlevnější swingers párty v Praze a širokém okolí pro všechny. Páry a muži zaplatí 500Kč a zároveň si cenu klubového příspěvku sami zkonzumujete ve swingers klubu. Ženy mají nabídku all inclusive za 100 Kč bez omezení.

Pátek a sobota: Chcete se pořádně rozšoupnout a zažít pořádný mejdan bez omezení? PÁRY A MUŽI. Zeptejte se na baru zda je možné na dané akci naše all inclusive, kde je veškerá konzumace všeho po dobu devítihodinové erotické akce úplně ZDARMA.

Losování o voucher ZDARMA do našeho swingers klubu. Sledujte připravované erotické akce, kde je toto uvedeno a třeba volnou vstupenku vyhrajete právě Vy. Něco vyhrát můžete i při soutěžích vyhlašovaných na jednotlivých erotických párty.

 

 KAŽDÁ STŘEDA PRO VŠECHNY PÁRY ZDARMA, BEZ OHLEDU NA JEJICH VĚK.

 

obrazky

obrazky

  Kontakt:   mobil 722 708 257,   telefon 222 931 914.   E-mail:  swingerstschechei@seznam.cz