Jak to na swingers probíhá od A až do Sex.

Dobré rady do klubu, už před návštěvou swingers.

Jediné co opravdu musíte, dopravit se do Štúrovy ulice v Praze 4 a kontaktovat nás telefonem, aby Vás obsluha pustila do swingers klubu. (Podívejte se na provozní dobu, aby ještě nebylo zavřeno.) Od této chvíle už se vše jen může (co není v rozporu s našimi pravidly klubu) a nic se nikdy nemusí.

Když už jste u nás ve swingers klubu.

U vchodu je šatna s uzamykatelnými skříňkami, kde si odložíte nebo obléknete co uznáte za vhodné, nebo  co je dáno tématem večera (plavky, maska, erotické prádlo, nahota atd).

Vezměte si na sebe co je vám libo a v čem se cítíte nejlépe. Nezapomeňte na pantofle (pokud nemáte, jsou ke koupi za 50 Kč). Doporučením vzít si toho na sebe co nejméně, se můžete řídit, ale také nemusíte. Je to ale praktické, protože pokud se v klubu rozvášníte, nemusíte pak hledat své oděvní svršky. Rozhodnutí je vždy jen na Vás. Změnit své (ne)odění můžete vždy, šatna je kdykoliv k dispozici. Z klubu jde po domluvě s obsluhou i na chvilku odejít a zase se vrátit, aniž byste hradili znovu klubový příspěvek.

Skříňku si zamknete a klíč máte u sebe na gumičce. U baru zaplatíte klubový příspěvek. (Máme i akční ceny na jednotlivé akce.) Každý klíč má číslo, které nahlašujete při každém objednávání občerstvení. U každého klíče je konzumační lístek, který zaplatíte až při odchodu ze swingers klubu.

Obsluhy klubu se můžete na vše zeptat. Mnoho dotazů je také zodpovězeno ZDE na stránkách.

Čistota znamená půl zdraví, ale taky úspěch.

Jako první co bych doporučil udělat v klubu: Navštívit sprchu (není asi nutné rozumným lidem vysvětlovat proč) a WC. Ručníky jsou k dispozici (zdarma) v každé skříňce minimálně dva, kdybyste přišli jako pár. Po osprchování a osušení si zajděte k baru, objednat si něco k pití. Pak si můžete sednout v hlavní místnosti. Možná se naladíte nejen erotickými filmy. K dispozici jsou zdarma kvalitní olejíčky (nejen) na erotické masáže.

V této chvíli může začít ta správná zábava.

Nepospíchejte nikam, zástupy nechodí hned s počátkem provozní doby. Nejvíce našich členů je v klubu až kolem deváté večer (mimo středy, to je otevřeno celý den) a mnoho lidí přichází až kolem půl jedenácté v noci. Kluboví hosté se také různě mění, někteří přijdou, jiní zase odejdou. Obvykle se schází během večera (dle akce) od 40 do 120 lidí (bylo jich ale i mnohem více). 

Podívejte se po objektech svého zájmu, případně kdo ke komu patří. V klubu jsou i samotné ženy a není jich někdy zrovna málo (dále i páry, které se chovají jako jednotlivci). Naše večery jsou pro ženy velmi oblíbené a některé chodí i třikrát do týdne. Co také dělat doma, když do swingers klubu chodí sympatičtí muži a kvalitní sex je tzv. na dosah ruky.

Pokud jste se již rozhlédl(a) nebo rozhlédli a našli jste, kdo je Vašemu vkusu blízký(á), v klidu přisedněte a započněte dialog. Není třeba brát příliš ohledy na to, s kým dotyčný(á) v klubu je (mnohdy i dvojice hledají každý sám). Snadno se takto můžete přidat k páru a spokojenost bude na obou stranách. V klubu více než jindy platí, že líná huba je jen holé neštěstí. V případě, že Vás žena odmítne, nezoufejte, nebude v klubu zdaleka jediná. Co se nepovedlo teď, povede se za deset minut jinde. Je třeba si všímat i řeči těla, úsměvu, gest atd.

Využijte ve svůj prospěch to, co klub nabízí.

Lidé mají rádi sauny a vířivku. Pokud tam pár nebo žena jde nebo je, tak to není proto, že tam chce či chtějí být sami(a). Je to totiž asi nejlepší místo na navázání konverzace. Obvykle neuplyne mnoho času a domluvíte se, že vyzkoušíte místnůstky pro dospělou zábavu, nebo dokonce velké místnosti pro více párů.

Už nic nebrání realizovat to, proč jste do klubu přišli. Někdy ani do místností nedojdete a zůstáváte v erotické opojení na místě, kde jste se seznámili. Je možné, že se k vám přidá někdo další, což opět násobí erotické zážitky, o kterých si můžete mimo klub nechat jen zdát.

Jak to tedy vlastně je u lidí na swingers.

Lidé si do klubu chodí užívat sexu a tudíž 95 procent přítomných, zde očekávají hodnotný sex, dle svých představ. Stačí se domluvit a společně ho realizovat. Když nezačnete Vy, začne naplňovat své představy s objektem Vašeho zájmu někdo jiný a bez Vás. Nečekejte, že žena bude balit Vás, pokud jste mužem. U páru to bude stejné a prvotní aktivita je na Vás. Berte v úvahu, že 5 procent párů chtějí být opravdu jen sami. Také si raději přečtěte co je a není swingers, aby nevznikala mylná očekávání.

Spousta lidí (ženy, muži i páry), má doma své jisté, ale stále stereotypní. Do klubu chodí za zážitky, které nemají možnost prožít mimo klub. Více žen, mužů, párů, delší sex, bisexuálno, naturismus, BDSM, Gang bang, kandaulismus, sex v uniformě, trojky, čtyřky, hromadný sex, erotické masáže, orál, anál a spoustu jiného. Fantazii a chuti se meze nekladou. Je běžné, že páry hledají to, co jim doma vzájemně chybí a swingers mají jako doplněk jinak spokojeného vztahu.

Některé páry při nedostatku aktivity jednotlivců započnou erotickou činnost i v hlavní místnosti k sezení. To by mělo být dostatečným signálem všem, že rozhodně sami zůstat nechtějí a očekávají „komunikaci s ostatními“ a asi zdaleka ne jen tu slovní. Cesta k hezkým erotickým zážitkům je opět pro Vás otevřena.

Další možností je podívat se do komůrek pro sex, nebo do hlavních místností, jestli zde někdo není a zeptat se, jestli se můžete přidat. Už z povahy místnosti poznáte, jestli Vás přítomní přijmou k sobě či nikoliv. Pokud je pár v nějaké  velké místnosti, obvykle tam není proto, aby byl sám. Možná Vám nabídne jen pasivní přítomnost, orál, doteky, nebo musíte chvilku počkat, protože poprvé si chtějí užít sami. Stejné je to v kombinaci pár plus pár.

Více mužů rovná se více spokojených žen a trocha matematiky.

V hlavní místnosti probíhá skoro každý večer nejeden Gang Bang, kdy si žena (nebo několik žen) užívá s mnoha muži najednou. Tam se stačí přidat a úspěch je téměř zaručen. Tento hromadný sex mnohé ženy milují a proto je třeba, aby bylo v klubu vždy více mužů, jinak k nám ženy nebudou chodit. Mnohdy jedna žena nejednou „zaměstná a uspokojí“ i sedm mužů. V tomto případě znovu připomínám kondomy (jsou zdarma, v každé místnosti na sex), které jsou na akcích povinné. (Neplatí pro partnerské dvojice, které patří k sobě.)

Odvykle se takto sexuchtivých žen v klubu sejde najednou více a rázem vzniká nedostatek mužů pro ostatní dámy (což bylo ženami na některých akcích avizováno několikrát). On je to taky skoro jediný důvod, proč do klubu chodí, protože „normální sex s jedním mužem“ si mohou užít doma, nebo kdekoliv jinde.

Regenerace žen po sexu je časově mnohem kratší než u mužů. Některé ženy stráví sexem v klubu i více než šedesát procent doby pobytu, kdežto muži, pokud se dostanou na procent dvacet, dá se mluvit o sexuálních rekordmanech (kterých opravdu mnoho není). Prostě pánové, spokojenost žen v našem klubu máte ve svých rukou (případně v jiných orgánech).

Pokud tedy vidíte v klubu 10 žen a 20 mužů, je mužů opravdu velmi málo a nikoliv přechlapováno (jak se muži mylně domnívají).

Poměr, žena muž jedna ku třem, je zárukou spokojenosti obou pohlaví na swingers. Poměr žena muž, jedna ku jedné je zárukou totálního propadáku swingers akce, unavenosti mužů a nudy žen. Výsledek - otrávená obě pohlaví, přemýšlející, že do klubu již nepřijdou, což se v párových klubech stává zcela běžně. Nespokojenost (u obou pohlaví) jinde, k nám přivádí stále více hostů. Když my mluvíme o menší návštěvnosti, je ale vyšší, než sny jiných klubů. (Za dva dny oslav narozenin klubu se sešlo 340 návštěvníků. Rekordem je 180 hostů na jedné akci.) Někdy je u nás více lidí, než ve všech swingers klubech v ČR dohromady.

Čas k dílu, čas k jídlu, aneb odpočinek u rautu.

Nejen sexem živ je člověk. Vyhledejte bohatý raut, který je vždy zdarma. Najezte se, s plným žaludkem jde vše lépe. Objednejte si pití a v klidu to v místnosti k sezení zkonzumujte. Při jídle můžete načerpat nové síly, ale také se znovu podívat, která či který by stál(a) za hřích. Pak stačí zase přisednout, komunikovat a za chvilku jste opět s někým příjemným třeba v erotické komůrce.

Takto to lze opakovat dle výdrže a chuti až do konce otevírací doby. Výsledkem je spokojenost s prožitým večerem a těšení se na další erotické zážitky. V klubu se také seznámíte se stejně naladěnými lidmi a lze si domluvit příští návštěvu již společně. Vzhledem k nedostatku aktivních mužů si ženy někdy zabezpečují „kvalitní sex“ dopředu u sympatických mužů, se kterými byly v klubu spokojené. Je možné, že příští sms přijde právě Vám?

Tento druh seznámení u skvělého občerstvení je příjemnější a hlavně jistější, než vysedávání u klávesnice a seznamek. Věčným psaním inzerce "nepůjde nějaká se mnou" ztrácíte čas, místo skvělých večerů se ženami v klubu. Lidé co k nám chodí, si užívají sexu a odpočinku u dobré večeře se sympatickou ženou či párem. Vy v té době možná skládáte písmenka na klávesnici, při snaze o seznámení, které stejně nikdo nečte.

Nejčastější chyby vedoucí jen k neúspěchu?

Stydlivost, nekomunikace či neschopnost dialogu, hygienický defekt, opilost, nespolečenské chování obtěžující všechny. Čekání na bárbínky a kulturisty a s tím spojená přehnaná očekávání. U párů nestejná volnost možností swingers u obou partnerů. Zbytečná masturbace u mužů v klubu a věčné pobíhání sem tam.

Každý člověk (byť nevědomky) chyby dělá a při druhé návštěvě klubu si už dáte jistě pozor.

Dobrá rada pro samotné muže na swingers:

Kdykoliv máte potřebu vzít do ruky penis, oslovte raději nějakou ženu nebo pár. Není nic trapnějšího z pohledu ženy, než masturbující muž.

Prapodivná rozhodnutí při nedostatku informací.

Spoléhání se na hlouposti, které jste někde slyšeli (máme zde rozsáhlou sbírku). Neustálé čekání a sbírání odvahy. Až někdy, až jednou, až zahřmí. Dočkáte se pouze toho, že jeden z vás na swingers chodí sám, nebo s někým jiným (což se v klubu u obou pohlaví běžně děje), či bude nevěrný(á). Hledání někoho na návštěvu swingers, když už jste si mohli užívat. Řešením váhy, nedostatku svalů či věku, se také jen připravujete o krásné erotické zážitky.

Neptejte se na hloupé dotazy, jestli v klubu někdo je (nemáme turnikety, které hlídají počet hostů, věky, pohlaví, sexuální orientaci, či kdo ke komu patří jako pár). Spíše se zajímejte, jestli se do klubu ještě vejdete. Někdy je opravdu těžké najít místo k sezení (ve středu dokonce pravidelně), hlavně v nočních hodinách. Je lepší chodit na erotické akce trochu dříve.


LEPŠÍ JE UMILOVAT SE K SMRTI, NEŽ V DOMOVĚ DŮCHODCŮ VZPOMÍNAT NA PRACOVNÍ ÚSPĚCHY.

obrazky

obrazky

  Kontakt:   mobil 722 708 257,   telefon 222 931 914.   E-mail:  swingerstschechei@seznam.cz