PÁRY VE STŘEDU, PŘÍCHOD DO 20hod, PROPITÍ CELÉHO PŘÍSPĚVKU {#emotions_dlg.yes} PÁRY DO 25 LET ZDARMA. {#emotions_dlg.yes} KARTA PRO ŽENY ZA 100 KČ. {#emotions_dlg.yes} DÁREK ZA VČASNÝ PŘÍCHOD.


http://vlajky.yin.cz/c/ceska-republika/ceska-republika-m.png    http://vlajky.yin.cz/v/velka-britanie/velka-britanie-m.png        http://vlajky.yin.cz/u/usa/usa-m.png        http://vlajky.yin.cz/n/nemecko/nemecko-m.png        http://vlajky.yin.cz/r/rakousko/rakousko-m.png    http://vlajky.yin.cz/r/rusko/rusko-m.png                

MĚSÍČNÍ PROGRAM SWINGERS KLUB PRAHA 1 - BUNKR.

Sledujte otevírací dobu, každá swingers párty má jiný začátek a konec! Členský příspěvek u akcí, kde to není  uvedeno přímo v programu najdete v ceníku. Klikněte na ikonku členský příspěvek. Zeptejte se na výhodné all inclusive. Potřeby na párty jako konfety, škrabošky, masky, světelné efekty, barvy, tematické doplňky atd. najdete ZDE.

 

DÁREK PRO PÁRY DO 25 LET - ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK ZDARMA.

Jen pro ženy:  Klubová karta za 100 Kč. Tři libovolné vstupy v jednom týdnu, v režimu all inclusive.

 

 

PONDĚLÍ 1.4. VIP GANGBANG

  Večer pro zvané, s podmínkou erotického fota bez obličeje, zaslaného na náš email. swingerstschechei@seznam.cz

 Nový VIP večer na přání, kde vždy budou 1-2 aktérky, které si píší a chtějí uspořádat soukromý gangbang v našem swingers klubu. Tyto ženy si samy mohou vybrat muže dle vašich zaslaných fotografií. Pochopitelně se to týká i žen z páru. Vše velmi diskrétní a na vysoké úrovni. Je k dispozici velká databáze můžu, žen i párů. Otevřeno od 20-02 hodin. 

Členský příspěvek pro páry 2000 Kč a pro muže 5000 Kč. V ceně je prvotřídní raut, sauny, vířivka.


 

ÚTERÝ  2.4.  VEČER PRO NEZADANÉ

 Další večer seznamovacích setkání, tentokrát hlavně pro nezadané jednotlivce. Na swingers párty se můžete setkat s druhým pohlavím i s páry a zadat se nejen do dvojic a trojic.

 

  Swingers klub je jistě lepší forma seznámení, než hloupá inzerce v seznamkách, kterou nikdo stejně nečte a smysluplné odpovědi se nikdy nedočkáte.  

Členský příspěvek pro pár 300 Kč mezi 19-21 hod., s možností propití. Muži příchod mezi 19-20 hod. 500 Kč, i muži si dnes u nás mohou propít členský příspěvek. Pozdější příchod muži, bez možnosti propití příspěvku. 

  SWINGERS SEZNAMKA PRÁVĚ OTEVÍRÁ SVÉ BRÁNY.


 

STŘEDA 3.4.  GANGBANG ZAJÍČKOVÉ A MAMINY

Výsledek obrázku pro starsi zena mladsi muz

 Jste na starší ženy, nebo jste mamina v letech milující zajíčky? Právě pro vás je určena naše swingers párty. 

 Párty pro mladé zajíčky, kteří hledají atraktivní maminy, aby se o ně řádně večer postaraly.

 Ukažte své přednosti a splňte si své představy o žhavém sexu s mladými muži. Samozřejmě mohou přijít i ženy a muži, kteří mají trochu odlišnější chutě, i ti si přijdou na své.

 Volíme nejaktivnější ženu či dívku večera, která získá voucher na vstup zdarma do našeho klubu. Muži tipují u baru vítězku. O půlnoci losujeme voucher na gangbang zdarma pro muže.

Členský příspěvek pro páry 300 Kč a pro muže 1000 Kč. 

 Dárek formou propíjejících členských příspěvků ve středu. Pár, který přijde ve středu do 20 hodin, si může 300 Kč členský příspěvek celý propít.

   VEČER PRO PANIČKY, MAMINY, BABIČKY A MLADÉ DIVOKÉ ZAJÍČKY.


 

ČTVRTEK  4.4.  BISEXUÁLNÍ PÁRTY

 

NEJEN PRO LESBIČKY A GAYE.  

  Párty pro bisexuální páry a jednotlivce obou pohlaví. Scházejí se zde trojice (pár + muž, či žena).

  Jediná veřejná takto orientovaná párty v ČR. Mohou přijít i ostatní swingeři, nejen bi orientovaní. Každý slušný člověk je vítán.

   Členský příspěvek pro pár 300 Kč mezi 19-21 hod., s možností propití. Muži příchod mezi 19-20 hod. 500 Kč, i muži si dnes u nás mohou propít členský příspěvek. Pozdější příchod muži, bez možnosti propití příspěvku.

 NAŠE BISEXUÁLNÍ SWINGERS PÁRTY JE OBLÍBENÁ U OBOU POHLAVÍ.  PÁTEK 5.4. SEXY JÍZDA NA PLNÝ PLYN 

Zveme vás do našeho klubu Bunkr na dnešní večer absolutně bez zábran. Vše jen na plný plyn. Sex, alkohol, výborný raut, skvělá páteční párty, prostě plná zábava po celou noc. Těšte se na skvělou jízdu.

ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEKVČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘIVKY, SAUNYPÁRY 500 Kč možnost propití 300 Kč, při příchodu do 22 hodinMUŽ 800 Kč při včasném příchodu do 22 hodin, později MUŽ 1000 Kč. ŽENA 100 Kč all inclusive. SOBOTA 6.4. NOC PRAŽSKÝCH ELEGÁNŮ

 

Velká párty pro muže, kteří se rádi elegantně oblékají a umějí se chovat k ženám. Tento večer se doporučuje hlavně společenské oblečení, dámy samozřejmě také ve společenských šatech. 

 ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEKVČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘIVKY, SAUNYPÁRY 500 Kč možnost propití 300 Kč, při příchodu do 22 hodinMUŽ 800 Kč při včasném příchodu do 22 hodin, později MUŽ 1000 Kč. ŽENA 100 Kč all inclusive.

  MÁTE RÁDI ELEGANTNÍ SPOLEČENSKÉ OBLEČENÍ?  DNES JE PRO VÁS VEČER JAKO STVOŘENÝ.


 

NEDĚLE 7.4. WELLNESS RELAX PÁRTY

 

 ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK, VČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘÍVKY, SAUNY: PÁR 300 Kč, při příchodu do 22hodin - možnost propití. MUŽ 300 Kč. Žena 100 Kč all iclusive. 

 Večer pro ty, co milují wellness, diskrétní relax a erotickou pohodu. K dispozici je finská sauna, bio sauna a infra sauna a vířivka. Možnost využít místnost s masážním lehátkem, kde se nachází nový polohovací kříž. Do této místnosti mají přístup pouze páry. Prožijte dnešní večer a noc úplně jinak, než jste doposud zvyklí. Potěšíte sebe i svůj protějšek.

 

   


 

PONDĚLÍ  8.4.  VIP VEČER PRO VYBRANÉ HOSTY

 Večer pro zvané, s podmínkou erotického fota bez obličeje, zaslaného na náš email. swingerstschechei@seznam.cz  

                

 Vytvoříme skupinu VIP návštěvníků s týdenní rezervací dopředu. Při nedodržení sjednané rezervace a bez včasné omluvy, bude tento pár, nebo muž vyřazen ze skupiny VIP.  Otevřeno od 20-02 hodin.  

   Členský příspěvek pro páry 2000 Kč a pro muže 5000 Kč. V ceně je prvotřídní raut, sauny, vířivka.


 

ÚTERÝ 9.4.   GRUPPEN SEX SE SLEVOU PRO VŠECHNY

Výsledek obrázku pro sex párty

Každé úterý nevázaný hromadný sex. Užívání si dle libosti všech zúčastněných. Lze si přivést s sebou další pár, či sympatického muže, při zvýhodněném členském příspěvku pro všechny. Neváhejte - Užívejte si.

 Pokud přijdou společně 2 páry, zaplatí jen 400 Kč. V případě, že přijde pár a samotný muž, zaplatí 400 Kč. Platí po celý večer s možností propití členského příspěvku. Členský příspěvek pro pár 300 Kč mezi 19-21 hod., s možností propití. Muži příchod mezi 19-20 hod. 500 Kč, i muži si dnes u nás mohou propít členský příspěvek. Pozdější příchod muži, bez možnosti propití příspěvku.

   KAŽDÉ ÚTERÝ VEČER, SKVĚLÝ GRUPPEN SEX PRO VŠECHNY, U NÁS V BUNKRU NA PRAZE 4.


 
 STŘEDA 10.4.  GANGBANG NADRŽENÉ NYMFOMANKY

 Máte rádi nymfomanky a nebo jí dokonce jste? Myslíte stále jen a jen na sex? Právě dnes tedy u nás v klubu nemůžete chybět. Dávno již jsou doby, kdy pojem nymfomanka bylo urážlivé slovo. Dnes už ženy přesně ví co chtějí a taky jak toho rychle dosáhnout. Klub je oběma pohlavím k dispozici, na splnění všech tajných přání.

 ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK VČETNĚ BOHATÉHO RAUTU VÍŘIVKY A SAUNY:  PÁRY 300,-Kč,  MUŽ 1000,-Kč,  ŽENA 100,-Kč (all inclusive). Páry při dodržení včasného příchodu do 20 hodin, možnost propití členského příspěvku.

 NYMFY SI DALY DNES DOSTAVENÍČKO U NÁS VE SWINGERS KLUBU.


 

ČTVRTEK 11.4.  VELKÁ ORÁLNÍ PÁRTY

 

 Konečně večer pro milovníky francouzského milování, polohy 69, Glory hole, Bukkake a podobných příjemných praktik. Hrát si můžete do nekonečna a užít si ochutnávání dosytosti. 

 Francouzské milování si nenechají ujít ani ženy, kterým se tahle krásná sexualní praktika líbí, jen nemají odvahu si o tento druh milování říci. Nenechte je tedy žadonit o něco co mají rády. Takže pánové nabruste jazyky a hurá na orál.  

  ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEKVČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘIVKY, SAUNY: Páry 300 Kč mezi 19-21 hodinou, s možností propití. Muži příchod mezi 19-20 hodinou 500 Kč, i muži si dnes u nás mohou propít členský příspěvek. Pozdější příchod muži i páry, bez možnosti propití příspěvku.

  PROŽIJTE SPOLEČNĚ MILOVÁNÍ TENTOKRÁT JINAK, LÉPE A O HODNĚ DÉLE.


 

  PÁTEK 12.4. FUCK MY WIFE  ŠUKEJ  MOJI  ŽENU

  Muži, kteří rádi pozorují při sexu své ženy a partnerky, máte u nás dnes dveře otevřené. O půlnoci se budou volit 3 nejaktivnější ženy večera - každá z nich obdrží láhev sektu. Doporučené oblečení - ženy sexy oblečky. Chceš se jen dívat, soutěžit, vyhrávat, či i hodnotit vítězky. 

   ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEKVČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘIVKY, SAUNYPÁR 500 Kč při příchodu do 22hodin - 300Kč propitíMUŽ 800 Kč při včasném příchodu do 22 hodin, později MUŽ 1000 Kč. ŽENA 100 Kč all inclusive.

 

 

 NAŠE NOVÁ SWINGERS PÁRTY ZAMĚŘENÁ HLAVNĚ NA KANDAULISMUS A VOYERISMUS. 


 
 SOBOTA 13.4. PASÁK x DĚVKA PÁRTY

Jen jedno kolo oblíbené hry, vítězka si smění výhru na baru za drinky, nebo all inclusive vouchery.

Jako jediný swingers klub vám umožníme zahrát si hru na pasáka a děvku. Na baru si pánové mohou vyzvednout klubové peníze, které posléze použijí jako platidlo za sex s vybranou ženou. Bude záležet na pasákovi, za kolik tuto ženu nabídne a prodá, vítězkou budou 3 ženy, které získají nejvíce peněz - ty budou moci směnit na baru za vybraný alkohol. 

 ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK, VČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘIVKY, SAUNY: PÁRY 500 Kč možnost propítí 300 Kč, při příchodu do 22 hodin. MUŽ 800 Kč při včasném příchodu do 22 hodin, později MUŽ 1000 Kč. ŽENA 100 Kč all inclusive.

POJĎME SI HRÁT A ZAPOMENOUT NA USPĚCHANOU DOBU, VE KTERÉ ŽIJEME.


 

 NEDĚLE 14.4. WELLNESS RELAX PÁRTY

  ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK, VČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘÍVKY, SAUNY: PÁR 300 Kč, při příchodu do 22hodin - možnost propití. MUŽ 300 Kč. Žena 100 Kč all iclusive. 

 Večer pro ty, co milují wellness, diskrétní relax a erotickou pohodu. K dispozici je finská sauna, bio sauna a infra sauna a vířivka. Možnost využít místnost s masážním lehátkem, kde se nachází nový polohovací kříž. Do této místnosti mají přístup pouze páry. Prožijte dnešní večer a noc úplně jinak, než jste doposud zvyklí. Potěšíte sebe i svůj protějšek.

 

   

 


 

PONDĚLÍ 15.4. VIP GANGBANG

  Večer pro zvané, s podmínkou erotického fota bez obličeje, zaslaného na náš email. swingerstschechei@seznam.cz

 Nový VIP večer na přání, kde vždy budou 1-2 aktérky, které si píší a chtějí uspořádat soukromý gangbang v našem swingers klubu. Tyto ženy si samy mohou vybrat muže dle vašich zaslaných fotografií. Pochopitelně se to týká i žen z páru. Vše velmi diskrétní a na vysoké úrovni. Je k dispozici velká databáze můžu, žen i párů. Otevřeno od 20-02 hodin. 

Členský příspěvek pro páry 2000 Kč a pro muže 5000 Kč. V ceně je prvotřídní raut, sauny, vířivka.


 

ÚTERÝ  16.4.  VEČER PRO NEZADANÉ

 Další večer seznamovacích setkání, tentokrát hlavně pro nezadané jednotlivce. Na swingers párty se můžete setkat s druhým pohlavím i s páry a zadat se nejen do dvojic a trojic.

 

  Swingers klub je jistě lepší forma seznámení, než hloupá inzerce v seznamkách, kterou nikdo stejně nečte a smysluplné odpovědi se nikdy nedočkáte.  

Členský příspěvek pro pár 300 Kč mezi 19-21 hod., s možností propití. Muži příchod mezi 19-20 hod. 500 Kč, i muži si dnes u nás mohou propít členský příspěvek. Pozdější příchod muži, bez možnosti propití příspěvku. 

  SWINGERS SEZNAMKA PRÁVĚ OTEVÍRÁ SVÉ BRÁNY.


 

STŘEDA 17.4. VELIKONOČNÍ  ŽIVÁ HUDBA

DRESS CODE - BÍLÁ A ŽLUTÁ BARVA

    K poslechu a k tanci bude hrát a zpívat oblíbená sexy Pavla.

 Velká středeční swingers párty za doprovodu oblíbené hudební kapely.

Přijďte si zatančit trochu netradičně, se skvělým erotickým pokračováním dlouho do noci, které Vám žádný plesový sál v našich končinách nemůže nikdy nabídnout.

Hudba začne hrát v 21 hodin.

Členský příspěvek včetně bohatého rautu a sauny pro páry 500KČ, s možností propití do 20 hodin 300 kč, muži 1000 KČ.

  JEDINEČNÝ EROTICKÝ PLES, KTERÝ ZAŽIJETE JEN U NÁS V BUNKRU, NA PRAZE 4.


 

ČTVRTEK  18.4.  BISEXUÁLNÍ PÁRTY

 

NEJEN PRO LESBIČKY A GAYE.  

  Párty pro bisexuální páry a jednotlivce obou pohlaví. Scházejí se zde trojice (pár + muž, či žena).

  Jediná veřejná takto orientovaná párty v ČR. Mohou přijít i ostatní swingeři, nejen bi orientovaní. Každý slušný člověk je vítán.

   Členský příspěvek pro pár 300 Kč mezi 19-21 hod., s možností propití. Muži příchod mezi 19-20 hod. 500 Kč, i muži si dnes u nás mohou propít členský příspěvek. Pozdější příchod muži, bez možnosti propití příspěvku.

 NAŠE BISEXUÁLNÍ SWINGERS PÁRTY JE OBLÍBENÁ U OBOU POHLAVÍ. 


 

PÁTEK A SOBOTA 19.-20.4. VELIKONOČNÍ   ŠUPACÍ, ŠUKACÍ, ŠUŠŇACÍ ....

PŘIPRAVENA JSOU PRO VÁS I MALOVANÁ VAJÍČKA.

 Velikonoční svátky jsou svátky přicházejícího jara. Jako oblečení doporučujeme zaječí ouška a zaječí ocásky. Těšit se můžete na kinder vajíčka... Ženy, slečny, dámy, přijďte a koukejte mužům pořádně zmalovat vejce!

Motto: Šupejme všichni společně v našem klubu.

ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK, VČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘIVKY, SAUNY: PÁRY 500 Kč možnost propítí 300 Kč, při příchodu do 22 hodin. MUŽ 800 Kč při včasném příchodu do 22 hodin, později MUŽ 1000 Kč. ŽENA 100 Kč all inclusive.


 

NEDĚLE 21.4. WELLNESS RELAX PÁRTY

 

 ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK, VČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘÍVKY, SAUNY: PÁR 300 Kč, při příchodu do 22hodin - možnost propití. MUŽ 300 Kč. Žena 100 Kč all iclusive. 

 Večer pro ty, co milují wellness, diskrétní relax a erotickou pohodu. K dispozici je finská sauna, bio sauna a infra sauna a vířivka. Možnost využít místnost s masážním lehátkem, kde se nachází nový polohovací kříž. Do této místnosti mají přístup pouze páry. Prožijte dnešní večer a noc úplně jinak, než jste doposud zvyklí. Potěšíte sebe i svůj protějšek.

 

   


 

PONDĚLÍ  22.4.  VIP VEČER PRO VYBRANÉ HOSTY

 Večer pro zvané, s podmínkou erotického fota bez obličeje, zaslaného na náš email. swingerstschechei@seznam.cz  

                

 Vytvoříme skupinu VIP návštěvníků s týdenní rezervací dopředu. Při nedodržení sjednané rezervace a bez včasné omluvy, bude tento pár, nebo muž vyřazen ze skupiny VIP.  Otevřeno od 20-02 hodin.  

   Členský příspěvek pro páry 2000 Kč a pro muže 5000 Kč. V ceně je prvotřídní raut, sauny, vířivka.


 

ÚTERÝ 23.4.   GRUPPEN SEX SE SLEVOU PRO VŠECHNY

Výsledek obrázku pro sex párty

Každé úterý nevázaný hromadný sex. Užívání si dle libosti všech zúčastněných. Lze si přivést s sebou další pár, či sympatického muže, při zvýhodněném členském příspěvku pro všechny. Neváhejte - Užívejte si.

 Pokud přijdou společně 2 páry, zaplatí jen 400 Kč. V případě, že přijde pár a samotný muž, zaplatí 400 Kč. Platí po celý večer s možností propití členského příspěvku. Členský příspěvek pro pár 300 Kč mezi 19-21 hod., s možností propití. Muži příchod mezi 19-20 hod. 500 Kč, i muži si dnes u nás mohou propít členský příspěvek. Pozdější příchod muži, bez možnosti propití příspěvku.

   KAŽDÉ ÚTERÝ VEČER, SKVĚLÝ GRUPPEN SEX PRO VŠECHNY, U NÁS V BUNKRU NA PRAZE 4.


 

 STŘEDA 24.4. GANGBANG  NADRŽENÉ SEXY PRSATICE

Výsledek obrázku pro SEXY PRSATICE

  Večer pro milovníky sexy žen s velkými prsy. Vítáni jsou všichni, kteří obdivují bujné vnady našich krásných žen. Nejbujnější poprsí bude o půlnoci oceněno lahví sektu. Nenechte si ujít tento ojedinělý večer plný velkých bujných tvarů. 

  Členský příspěvek pro páry 300 Kč a pro muže 1000 Kč. 

  Dárek formou propíjejících členských příspěvků ve středu. Pár, který přijde ve středu do 20 hodin, si může 300 Kč členský příspěvek celý propít.

  Jedná se o amatérský gangbang bez organizace, nečekejte hostesky či profesionálky. U nás jsou jen ženy a dívky, co sex milují. Nastavte své sexuální myšlení na nové možností.  Neztrácejte čas na seznamkách .....

 Volíme nejaktivnější ženu či dívku večera. Muži tipují u baru vítězku. O půlnoci losujeme voucher na gangbang zdarma pro muže. 

 U NÁS SE KAŽDÁ ŽENA CÍTÍ JAKO KRÁLOVNA, DÍKY PRAVIDLU SLŮVKA - NE.

  16 HODIN TRVAJÍCÍ GANGBANG A BUKKAKE PÁRTY.  PRO ŽENY ZDARMA.


 

ČTVRTEK 25.4.  VELKÁ ORÁLNÍ PÁRTY

  Konečně večer pro milovníky francouzského milování, polohy 69, Glory hole, Bukkake a podobných příjemných praktik. Hrát si můžete do nekonečna a užít si ochutnávání dosytosti. 

 Francouzské milování si nenechají ujít ani ženy, kterým se tahle krásná sexualní praktika líbí, jen nemají odvahu si o tento druh milování říci. Nenechte je tedy žadonit o něco co mají rády. Takže pánové nabruste jazyky a hurá na orál.  

  ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEKVČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘIVKY, SAUNY: Páry 300 Kč mezi 19-21 hodinou, s možností propití. Muži příchod mezi 19-20 hodinou 500 Kč, i muži si dnes u nás mohou propít členský příspěvek. Pozdější příchod muži i páry, bez možnosti propití příspěvku.

  PROŽIJTE SPOLEČNĚ MILOVÁNÍ TENTOKRÁT JINAK, LÉPE A O HODNĚ DÉLE.


 

 PÁTEK  26.4.  SRAZ AMATÉŘI cz

   Sraz Amatéři.cz. Nebuďte ti, co sedí u chatu a píšou "hledám", ale opravdu najděte seznámení.

 Napište na náš nick na Amatéři.cz SWINGERSPRAHA1že přijdete, a máte levnější členský příspěvěk. Dále je třeba se registrovat na srazu Amatéři.cz a přihlásit se na sraz v našem klubu. Při příchodu nahlaste nick vaší přihlášky. O půlnoci se losuje voucher na vstup zdarma do našeho klubu. Výsledek obrázku pro seznamka party

    ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK, NICK A GALERIE:  PÁRY 300 Kč při příchodu do 22hodin - 300 Kč propití,  SAMOTNÝ MUŽ 800 Kč, ŽENA VŠE ZDARMA. BEZ GALERIÍ : PÁRY 500 Kč při příchodu do 22hodin - 300 Kč propití.   SAMOTNÝ MUŽ BEZ GALERIÍ 1500 Kč, ŽENA 100 Kč.

  Registraci proveďte nejpozději v den akce AMATÉŘI, do 20 hodin!


   

  SOBOTA 27.4. FIST, PISS, FETIŠ PÁRTY

Rádi bychom vás pozvali do našeho klubu na swingers večer mnoha sexuálních úchylek. Stylové oblečení, masky, kůže, latex a vše co ke správně úchylným a ujetým večerům patří. Pokud patříte mezi příznivce netradičních forem sexu, tak je tento večer určen právě vám.

Vyčlenili jsme místnost s dlaždičkami a gynekologickým křeslem pro příznivce této sexuální praktiky. Po dohodě s ostatními při jejich souhlasu na dívání se lze využít i prostory WC.

ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK, VČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘIVKY, SAUNY: PÁRY 500 Kč možnost propítí 300 Kč, při příchodu do 22 hodin. MUŽ 800 Kč při včasném příchodu do 22 hodin, později MUŽ 1000 Kč. ŽENA 100 Kč all inclusive. 

 NA ZÁKLADÉ POŽADAVKU NĚKTERÝCH NAŠICH ČLENŮ JSME ZAŘADILI TENTO VEČER.


 

  NEDĚLE 28.4. WELLNESS RELAX PÁRTY

  ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK, VČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘÍVKY, SAUNY: PÁR 300 Kč, při příchodu do 22hodin - možnost propití. MUŽ 300 Kč. Žena 100 Kč all iclusive. 

 Večer pro ty, co milují wellness, diskrétní relax a erotickou pohodu. K dispozici je finská sauna, bio sauna a infra sauna a vířivka. Možnost využít místnost s masážním lehátkem, kde se nachází nový polohovací kříž. Do této místnosti mají přístup pouze páry. Prožijte dnešní večer a noc úplně jinak, než jste doposud zvyklí. Potěšíte sebe i svůj protějšek.

 

   

 


 

PONDĚLÍ 29.4. VIP GANGBANG

  Večer pro zvané, s podmínkou erotického fota bez obličeje, zaslaného na náš email. swingerstschechei@seznam.cz

 Nový VIP večer na přání, kde vždy budou 1-2 aktérky, které si píší a chtějí uspořádat soukromý gangbang v našem swingers klubu. Tyto ženy si samy mohou vybrat muže dle vašich zaslaných fotografií. Pochopitelně se to týká i žen z páru. Vše velmi diskrétní a na vysoké úrovni. Je k dispozici velká databáze můžu, žen i párů. Otevřeno od 20-02 hodin. 

Členský příspěvek pro páry 2000 Kč a pro muže 5000 Kč. V ceně je prvotřídní raut, sauny, vířivka.


 

ÚTERÝ  30.4.  VEČER PRO NEZADANÉ

 Další večer seznamovacích setkání, tentokrát hlavně pro nezadané jednotlivce. Na swingers párty se můžete setkat s druhým pohlavím i s páry a zadat se nejen do dvojic a trojic.

 

  Swingers klub je jistě lepší forma seznámení, než hloupá inzerce v seznamkách, kterou nikdo stejně nečte a smysluplné odpovědi se nikdy nedočkáte.  

Členský příspěvek pro pár 300 Kč mezi 19-21 hod., s možností propití. Muži příchod mezi 19-20 hod. 500 Kč, i muži si dnes u nás mohou propít členský příspěvek. Pozdější příchod muži, bez možnosti propití příspěvku. 

  SWINGERS SEZNAMKA PRÁVĚ OTEVÍRÁ SVÉ BRÁNY.


 

 

obrazky

obrazky

  Kontakt:   mobil 722 708 257,   telefon 222 931 914.   E-mail:  swingerstschechei@seznam.cz