PÁRY DO 25 LET VSTUP ZDARMA. {#emotions_dlg.yes} KLUBOVÁ KARTA PRO ŽENY ZA 100 KČ. {#emotions_dlg.yes} PRO PÁRY DÁREK ZA VČASNÝ PŘÍCHOD.
http://vlajky.yin.cz/c/ceska-republika/ceska-republika-m.png    http://vlajky.yin.cz/v/velka-britanie/velka-britanie-m.png        http://vlajky.yin.cz/u/usa/usa-m.png        http://vlajky.yin.cz/n/nemecko/nemecko-m.png        http://vlajky.yin.cz/r/rakousko/rakousko-m.png    http://vlajky.yin.cz/r/rusko/rusko-m.png                

MĚSÍČNÍ PROGRAM SWINGERS KLUB PRAHA 1 - BUNKR.

Sledujte otevírací dobu, každá swingers párty má jiný začátek a konec! Členský příspěvek u akcí, kde to není  uvedeno přímo v programu najdete v ceníku. Klikněte na ikonku členský příspěvek. Zeptejte se na výhodné all inclusive. Potřeby na párty jako konfety, škrabošky, masky, světelné efekty, barvy, tematické doplňky atd. najdete ZDE.

Vždy, když najdete u akce v programu symbol klubové limuzíny, nejaktivnější pár či žena má odvoz naší limuzínou zdarma kamkoliv po Praze.

 

PÁRY, KTERÉ PŘIJDOU BĚHEM PRVNÍCH DVOU HODIN PO OTEVŘENÍ KLUBU,
  ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK JEN 300 KČ.

DÁREK PRO PÁRY DO 25 LET - ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK ZDARMA.

Jen pro ženy:  Klubová karta za 100 Kč. Tři libovolné vstupy v jednom týdnu, v režimu all inclusive.

 

ČTVRTEK 22.6.  MASÁŽNÍ VEČER  S PROFI MASÉREM, pro ženy zdarma

Ženy se dnes mohou nechat hýčkat naším profi masérem, zcela zdarma. K dispozici je naše masážní místnost. Muži mohou masáže také využít. Masáže pro muže budou zpoplatněny.

 ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK, VČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘIVKY, SAUNY: Pro muže, kteří přijdou mezi 19-20 hod 500 Kč a mohou si z toho 300 Kč propít. Po 20 hodině muži 500 Kč. Páry 300 Kč a možnost propití mezi 19-21 hodinou.

  VEČER PRO ŽENY, KTERÉ TOUŽÍ BÝT DNES HODNĚ ROZMAZLOVÁNY A HÝČKÁNY.


 

PÁTEK 23.6.  BDSM VEČER

Swingers párty pro vyznavače BDSM a submise. K dispozici je místnost s křížem. Pomůcky si můžete přinést i své vlastní. Užijte si večera který jste na foru delší dobu požadovali. Pro každého co se mu libí. Zaměřeno hlavně na latex, kůži, bondage. Doporučené oblečení v latexu a kůži.

 ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK, VČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘIVKY, SAUNY: PÁR 300 Kč s možností propití při v časném příchodu, MUŽ 800 Kč, ŽENA 100 Kč all inclusive.

SUBINKY, SUBÍCI, DOMINY A DOMINANTI - NÁSTUP DNES V BUNKRU NA PRAZE 4.


 

 K poslechu a k tanci bude hrát a zpívat oblíbená sexy Pavla.

 SOBOTA 24.6.  S ŽIVOU KAPELOU

Velká swingers párty za doprovodu oblíbené hudební kapely. Přijďte si zatančit trochu netradičně, se skvělým erotickým pokračováním dlouho do noci, které Vám žádný plesový sál v našich končinách nemůže nikdy nabídnout.

 KLUBOVÝ PŘÍSPĚVEK VČETNĚ RAUTU, SAUNY A VÍŘIVKY: 

Páry 500 Kč (mezi 20-22 hodinou příchod - možnost propití 300 Kč). Samotný muž 800 Kč. Žena ZDARMA  all inclusive.

 JEDINEČNÝ EROTICKÝ PLES, KTERÝ ZAŽIJETE JEN U NÁS V BUNKRU, NA PRAZE 4.


 

    NEDĚLE 25.6.  WELLNES RELAX PÁRTY

  Večer pro ty, co milují wellness, diskrétní relax a erotickou pohodu. K dispozici je finská sauna, bio sauna a infra sauna a vířivka. Možnost využít místnost s masážním lehátkem, kde se nachází nový polohovací kříž. Do této místnosti mají přístup pouze páry. Prožijte dnešní večer a noc úplně jinak, než jste doposud zvyklí. Potěšíte sebe i svůj protějšek.

NEJLEVNĚJŠÍ SAUNOVÝ SVĚT A RELAXAČNÍ WELLNESS V PRAZE.


 

 PONDĚLÍ  26.6.  VIP VEČER PRO VYBRANÉ HOSTY

Večer pro zvané, s podmínkou erotického fota bez obličeje zaslaného na náš email. swingerstschechei@seznam.cz

Vytvoříme skupinu VIP návštěvníků s týdenní rezervací dopředu. Při nedodržení sjednané rezervace a bez včasné omluvy, bude tento pár, nebo muž vyřazen ze skupiny VIP.  Otevřeno od 20-02 hodin. 

Členský příspěvek pro páry 2000 Kč a pro muže 5000 Kč.
V ceně je prvotřídní raut, sauny, vířivka.

 VIP SWINGERS PÁRTY V BUNKRU, PRAVIDELNĚ KAŽDÉ DRUHÉ PONDĚLÍ.


 

ÚTERÝ 27.6.   GRUPPEN SEX SE SLEVOU PRO VŠECHNY

Každé úterý nevázaný hromadný sex bez kompromisů. Užívání si dle libosti všech zúčastněných. Lze si přivést sebou další pár, či sympatického muže, při zvýhodněném členském příspěvku pro všechny. Neváhejte - Užívejte si.

Pokud přijdou společně 2 páry, zaplatí jen 400 Kč. V případě, že přijde pár a samotný muž, zaplatí 400 Kč. Platí po celý večer s možností propití členského příspěvku. Členský příspěvek pro pár 300 Kč mezi 19-21 hodinou, s možností propití. Muži příchod mezi 19-20 hodinou 500 Kč, i muži si dnes u nás mohou propít členský příspěvek.

KAŽDÉ ÚTERÝ VEČER, SKVĚLÝ GRUPPEN SEX PRO VŠECHNY, U NÁS V BUNKRU NA PRAZE 4.


 

  STŘEDA 28.6.  ŽHAVÝ GANGBANG A BUKKAKE

Obrázky na profil, obrázky na lide.czObrázky na profil, obrázky na lide.cz

Jedná se o amatérský gangbang bez organizace, nečekejte hostesky či profesionálky. U nás jsou jen ženy a dívky, co sex milují. Nastavte své sexuální myšlení na nové možností.  Neztrácejte čas na seznamkách .....

Volíme nejaktivnější ženu či dívku večera, která získá voucher na 1000 Kč do pizzerie Grosseto v Průhonicích. Muži tipují u baru vítězku. O půlnoci losujeme voucher na gangbang zdarma pro muže.

U NÁS SE KAŽDÁ ŽENA CÍTÍ JAKO KRÁLOVNA, DÍKY PRAVIDLU SLŮVKA - NE.

16 HODIN TRVAJÍCÍ GANGBANG A BUKKAKE PÁRTY.  PRO PÁRY A ŽENY ZDARMA.


 

 ČTVRTEK 29.6.  VELKÁ ORÁLNÍ PÁRTY

Konečně večer pro milovníky francouzského milování, polohy 69, Glory hole, Bukkake a podobných příjemných praktik. Hrát si můžete do nekonečna a užít si dosytosti. Francouzské milování si nenechají ujít ani ženy, kterým se tahle krásná sexualní praktika líbí, jen nemají odvahu si o tento druh milování říci. Takže pánové nabruste jazyky a hurá na orál.

PROŽIJTE SPOLEČNĚ MILOVÁNÍ JINAK, LÉPE A O HODNĚ DÉLE.


    

PÁTEK  30.6.  VELKÁ NOC NATURISTŮ

 Velká swingers párty, jako oblíbený naturistický večer v našem klubu. Přijďte si užít zábavu a relaxaci tak, jak vás bůh stvořil. Na přání hostů, jsou na naturistické večery k dispozici pouze malé ručníky, znemožňující zahalování. Celý rok je v Praze náš naturistický klub. Ochutnejte jeho skvělou atmosféru. 

 ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK, VČETNĚ BOHATÉHO RAUTU, VÍŘIVKY A SAUNY:
PÁRY 300 Kč, SAMOTNÝ MUŽ 800 Kč,
ŽENA 100 Kč all inclusive.

JEDNA Z NEJOBLÍBENĚJŠÍCH EROTICKÝCH AKCÍ NAŠEHO SWINGERS KLUBU.


 

 SOBOTA 1.7.  SRAZ AMATÉŘI cz

 Sraz Amatéři.cz. Nebuďte ti, co sedí u chatu a píšou "hledám", ale opravdu najděte seznámení.

Napište na náš nick na Amatéři.cz SWINGERSPRAHA1, že přijdete, a máte levnější členský příspěvěk. Při příchodu nahlaste nick vaší přihlášky. O půlnoci se losuje voucher na vstup zdarma do našeho klubu.

ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK, NICK A GALERIE:  PÁRY 300 Kč,  SAMOTNÝ MUŽ 800 Kč, ŽENA VŠE ZDARMA. BEZ GALERIÍ A OSTATNÍ: PÁRY KČ 500 Kč,  SAMOTNÝ MUŽ 1500 Kč, ŽENA 100 Kč.

Registraci proveďte nejpozději v den, kdy se koná akce AMATÉŘI, do 20 hodin!


 

obrazky

obrazky

  Kontakt:   mobil 722 708 257,   telefon 222 931 914.   E-mail:  swingerstschechei@seznam.cz