ZÁVAZNÁ PRAVIDLA NAŠEHO SWINGERS KLUBU
a odpovědi na nejčastější dotazy. Stačí kliknout na otázku.

V dolní části stránky najdete také pravidla seznamky a diskusního fóra.

 

 

 

Pokud zjistíte, že se někdo chová v hrubém nesouladu s pravidly našeho swingers klubu (např. má mobilní telefon nebo fotoaparát atd), nahlaste to okamžitě obsluze u baru. Totéž se týká situace, kdyby Vás někdo obtěžoval. Předem děkujeme za upozornění. Sami okamžitě sjednáme nápravu. (Tyto věci se v klubu běžně nedějí, ale jde nám hlavně o Vaši jistotu a spokojenost, kterou jsme schopni kdykoliv zabezpečit.)

 

Pro nováčky je zde informační stránka "průběh akce" od A až po Sex.

 

 

Swingers Club Praha 1 je určen pro páry, samotné ženy i muže. Povinností je dodržování hygieny a používání kondomů, které jsou ve všech místnostech k dispozici. U mužů vyžadujeme serióznost a toleranci vůči párům a ženám. Pokud Vám někdo naznačí "NE", není to urážka, ale prosba. Znamená to, že pár či ženy chtějí zůstat samy.

Slůvko "NE" může v případě nechtění něčeho použít každý, bez rozdílu pohlaví. Nikdo nikdy nemusí být sexuálním objektem pro všechny v klubu, jak se někteří mylně domnívají! Toto a podobné jiné hlouposti o swingers vysvětlujeme tady.

 

 

Ženy, které přijdou samy,  či začátečníci, co přijdou poprvé, nemusí mít obavy z mužů, kteří k nám chodí. Pro muže platí pravidla, která musí bezpodmínečně dodržovat. Samotná žena či nováčci nemusí dělat nic, co by se jim nelíbilo. Záleží pouze na Vás, jak si zde strávený čas užijete - zda ve vířivce, sauně, u sklenky vína, či jen povídáním. Rozhodnutí, "bavit se erotickou zábavou" je kdykoliv pouze na Vás.

Nikdo Vás do ničeho nutit nebude. Někteří lidé z důvodu diskrétnosti používají škrabošky. 

 

 

Kouření je povoleno jen ve vyhrazeném prostoru. Jinde se kouřit nesmí! Zakazuje se také nošení nápojů a jídla do místností určených k sexuálním hrátkám.

Žádáme ženy, aby si své boty s podpatky vyzouvaly vždy při vstupu do místností, kde se provozují sexuální hrátky. Jsou tam matrace a mohlo by dojít snadno k jejich poškození. Přineste si raději přezůvky i z hygienických důvodů. (Lze si zakoupit pantofle v klubu.)

V pravidlech není žádné předepsané oblečení. Za určité ustrojení dané programem je sleva na členském příspěvku v daný den. Pouze naturistické večery vyžadují nahotu bezpodmínečně.

Oblékněte si co máte rádi, jen uvažte jestli nevypadáte jako smyslů zbavení. U mužů, zvolte odění, které nepůsobí na ženy silně antikoncepčně a odpudivě. Rada pro muže: Svou nahotou ženu nenadchnete, ale spíše odradíte. Nejpraktičtější je nahota zakrytá ručníkem.

Do sauny a vířivky vstupujte z důvodu hygieny zásadně bez oblečení!

 

 

Jelikož jsme diskrétní soukromý erotický klub, vyhrazujeme si právo nevpustit či vykázat osoby, které jeví známky silné opilosti, agresivity a neslušného chování.

Každý z členů (zejména páry) by si měl(y) dopředu určit pravidla. Hádky ve swingers klubu nechceme. Jdete se pobavit a ne pohádat. 

Na pokusy o erotické video a fotky předem zapomeňte! Telefony zanechte ve skříňkách v šatně, v prostoru klubu je zakázáno mobily používat. Kdo poruší  výše uvedené, bude mu telefon zabaven a zrušeno členství.

Úplnou samozřejmostí je také maximální diskrétnost všech klubových členů a personálu.

 

 

Pomozte nám vytvořit klub, do kterého se budete rádi vracet, kde krásný sex a erotika nebudou jen prázdným pojmem. Klub tvoří jen jeho personál a lidé, kteří do něj chodí. Snažme se tedy všichni, aby se nám všem u nás libilo.

 

 

 

Přečtěte si, co je swingers párty. Dozvíte se, co jste o swingers klubu nevěděli a jako nováčci ani vědět nemohli.

Návštěvou swingers klubu také zlepšíte váš partnerský vztah. Určitě zjistíte, že trávit večer u žehlení, televize a internetu je méně příjemné, než pobavení se v našem klubu, ve společnosti dobře naladěných lidí. Změnou trávení stereotypních večerů jistě potěšíte i Váš protějšek.

Jestli se obáváte jit sami do swingers klubu, je zde naše erotická seznamka.

 

  

 Vaše dotazy průběžně na stránky doplňujeme a snažíme se o pravdivé odpovědi, aby Vaše rozhodování navštívit erotický klub bylo co nejjednodušší, na základě přesných informací. Nespoléhejte na informace "jedna paní povídala, že slyšela" či "zaručeně pravé historky" zarytých puritánů. Přijímáte takto  informace o swingers párty od člověka, který toto nikdy nezažil. Máme také přehlídku perliček o swingers, od lidí, co nejspíše na swingers nikdy nebyli.

Vy ale přicházíte o krásné erotické zážitky, o kterých možná delší dobu sníte. Reakce lidí v naší návštěvní knize jsou toho nesporným důkazem.

 


 

Pravidla seznamky, chatů, diskuse a návštěvní knihy.

 

Pro všechny komunikační kanály swingers klubu PRAHA 1 platí zákaz sprostých slov, vulgarismů, tapetování (zbytečné opakování stále stejného textu) a reakce hádavé či urážlivé povahy směrem k ostatním čtenářům nebo přispěvatelům. Také je zákaz tzv. spamování (vkládání reklamy nesouvisející s naším klubem).

 

SEZNAMKA - Nezadávejte inzeráty za úplatu a inzerci pár hodin před vlastní akcí. Neopakujte stejný inzerát po pár dnech. Do inzerátu zadejte vždy kontakt na Vás, věk a co vlastně požadujete. (Nechci jít sám, jdu poprvé... ženu nenadchne a smysluplné odpovědi se nedočkáte.) Inzerce na středy motivované vstupem muže zdarma na swingers párty ženy znají a těmto zoufalcům neodpovídají. Seznámení se musí týkat našeho erotického klubu.

 

DISKUSNÍ FORUM - Neslouží na inzerci, ale jen na reakce, připomínky a dotazy, případně odpovědi na ně. Odpovídáme jen na dotazy, které myslíte opravdu vážně. Výpady proti diskutujícím, které by mohly někoho urazit, budou smazány!! Pochvalné komentáře pište do (návštěvní) knihy pro hosty.

 

KNIHA PRO HOSTY - Návštěvní kniha slouží na pochvaly, ale i záporné zkušenosti s naším klubem. Inzerce a diskuse sem opravdu nepatří.

 

SEZNAMOVACÍ CHAT - Reagujte na ostatní slušně, i když zatím není seznamovací chat dozorován naším swingers klubem. Chat může být využíván k dialogu na domluvení schůzky. Umožnuje veřejnou komunikaci i diskrétní šeptání ve dvou.

 

 http://vlajky.yin.cz/c/ceska-republika/ceska-republika-m.png   http://vlajky.yin.cz/v/velka-britanie/velka-britanie-m.png      http://vlajky.yin.cz/u/usa/usa-m.png      http://vlajky.yin.cz/n/nemecko/nemecko-m.png      http://vlajky.yin.cz/r/rakousko/rakousko-m.png   http://vlajky.yin.cz/r/rusko/rusko-m.png       

obrazky

obrazky

  Kontakt:   mobil 722 708 257,   telefon 222 931 914.   E-mail:  swingerstschechei@seznam.cz