Swingers club PRAHA - co je nového u nás v BUNKRU.

 

 

NÁŠ SWINGERS KLUB PŘEJE VŠEM POHODOVÉ A KRÁSNÉ VÁNOCE.

 

 

1.dubna 2017

Dárek pro všechny ženy a páry. Vždy, když najdete u akce v programu symbol klubové limuzíny, nejaktivnější pár či žena má odvoz naší limuzínou zdarma kamkoliv po celé Praze.

 

26. března 2017

Potřeby na párty jako konfety, škrabošky, masky, světelné efekty, barvy, tematické doplňky atd. najdete ZDE.

 

OSLAVA 1. NAROZENIN  KLUBU BUNKR. 

 SOBOTA 25.3. NAROZENINOVÝ VEČER

 

 

 

NÁŠ SWINGERS KLUB PŘEJE VŠEM POHODOVÉ A KRÁSNÉ VÁNOCE.

 

 

OSLAVA 4. NAROZENIN NAŠEHO KLUBU 8. ŘÍJNA. 

  Živá hudba se sexy Pavlou, raut plný dobrot: Pečené selátko, řízečky vepřové a kuřecí, srnčí gulášek, různé speciality, francouzské sýry, nepřeberné množství sladkostí, ovoce a zeleniny.

 

1. říjen 2016.  Otevíráme i  v pondělky - na pondělí jsou naplánovány dvě akce, které se pravidelně střídají. VIP večer pro zvané hosty a večer pro páry a bi ženy (na této akci je zákaz samotných mužů). Informace o obou akcích najdete v programu

 

PÁRY, KTERÉ PŘIJDOU BĚHEM PRVNÍCH DVOU HODIN PO OTEVŘENÍ,
tedy v pátek, sobotu a neděli od  20 do 22 hodin (úterý a ve čtvrtek od 19 do 21 HODIN) - ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK 300 KČ a CELÝ SI HO MOHOU PROPÍT V KLUBU.

PÁRY, CO PŘIJDOU POZDĚJI, TEDY PO 22. (21.) HODINĚ,
ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK 300 KČ
BEZ MOŽNOSTI PROPITÍ.

DÁREK PRO PÁRY DO 25 LET - ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK ZDARMA.

Pro ženy:  Dámská klubová karta za 100 Kč. Na tuto klubovou kartu jsou tři vstupy v jednom týdnu, a to na libovolnou akci klubu, navíc v režimu all inclusive - tedy zdarma alkoholické i nealkoholické napoje a bohatý raut.

 

 1. dubna. Chtěli bychom důrazně upozornit naše hosty na dodržování nočního klidu při příchodu a odchodu do a z klubu v pozdních nočních nebo brzkých ranních hodinách. Klub se nachází v obytné zoně na sídlišti a obyvatelé chtějí v noci spát. Dodržováním tohoto upozornění se vyhneme problémům s lidmi v domě, kde náš klub sídlí.

 

Otvíráme pro vás nový atraktivní swingers klub BUNKR
na Praze 4 Krč ve Štúrově ulici. Jste všichni srdečně zváni
na otevření v pátek 25.03. 2016
od 20hodin.


 Únor - březen 2016. Koupili jsme nový prostor, který už bude naším majetkem a nikoliv u někoho v pronájmu. Připravujeme a stavebně upravujeme nový swingers klub v prostoru bývalého erotického klubu BUNKR na Praze 4. Termín otevření dáme včas vědět zde na stránkách. Držte nám palce.

 

 15. února 2016. Při kontrole a návštěvě našeho klubu v Jungmance jsme zjistili, že swingers klub je kompletně zničen stavební firmou, zásoby kompletně rozkradeny, nábytek vystěhován a věci neznámo kde. Toto vše na příkaz ředitelky pojišťovny Halali paní Lenky Zumrové.

Další podrobnosti včetně fotografii úplně zničeného klubu v Jungmance si můžete přečíst zde.

 

 1. prosince 2015. Dnes došlo k bezpráví, které zatím neřeší policie, ač je přítomna. U klubu stojí skupina ruskojazyčné mafie, brání nám ve vstupu do klubu, napadá nás a naše zaměstnace dokonce i zbraněmi. Policie jen nečině přihlíží, aniž by vystoupili z auta. Vše údajně pod hlavičkou myslivecké pojišťovny Halali na základě příkazu její ředitelky paní Zumrové.

 

VÍKEND OSLAV 3. NAROZENIN NAŠEHO KLUBU 9-11. ŘÍJNA. MY SLAVÍME A DÁRKY DOSTÁVÁTE VY.

  Bujaré oslavy, soutěže, zlevněné vstupné, obrovský raut, dort,  hudba,  popůlnoční překvapení a mnoho dalších dárků pro vás.

 

 29. září. V klubu jsme instalovali tyč na tancování u tyče. Pořádáme u ní i soutěže o hodnotné ceny. Máte rádi tanec u tyče jak mužů tak žen, pak máme něco právě pro vás.

 

 1.května. Využijte možnosti spolujízd v sekci pro mimopražské návštěvníky swingers klubu. http://miniaplikace.blueboard.cz/kniha/j3o092a802f8ec18phr1rtd6oem9be?pid= Seznámíte se a dostanete se častěji a levněji i z větších vzdáleností do našeho klubu. Pokud jedete autem, napište, kolik máte volných míst a město, odkud do Prahy jedete. V případě, že chcete svézt, uvádějte místo, kde je vás možno naložit. V obou případech uvádějte datum nebo akci, na kterou chcete jet. Nezapomeňte pochopitelně také na kontakt na vás.

 

 20. března. V prostoru před sprchami jsme instalovali novou prosklenou infrasaunu pro dvě osoby. Neustále rozšiřujeme možnosti relaxu a  pohody pro vás.

 

 25.únor. V provozu je druhá viřivka pro trojici v prostoru koupelny. Je umístěna vedle sauny. V současné době může být "v bublinkách" najednou osm lidí. Malá viřivka je velmi oblíbená.

Připomínáme, že do viřivky choďte vždy osprchovaní!

 

 1.února. Na každé akci GANG BANG ve středu se bude volit nejaktivnější žena, která získá voucher na večeři pro dva do PIZZERIE GROSSETO v Průhonicích. Ženy průběžně během celého večera hodnotí muži u baru, a tři nejvíce nominováné vyhlásíme. Z těch pak muži vyberou vítězku večeře v pizzerii.

 

3. ledna 2015. Vytvořena rubrika spolujízdy autem pro mimopražské členy klubu. Nabídka - mám(e) místo v autě. Poptávka - nemám auto a chtěl(a) bych svézt.

   

 

 

   Změna programu neděle 16.listopadu.

V neděli oslavíme 25 let demokracie v ČR prodlouženou swingers párty. Od 20. hodin do 3. hodin do rána. V pondělí nejdete do práce, tak si svou SAMETOVOU NOC pořádně užijte v našem swingers klubu. Ochutnat můžete sametový guláš a spoustu dalších dobrot z našeho bohatého rautu.

 

 6. listopadu. Diky incidentu s pokusem focení v našem klubu bychom chtěli upozornit na zákaz používání mobilních telefonů a fotoaparátů v prostoru klubu. Veškerá tato zařízení musí zůstat v šatně. Nedodržení tohoto nařízení v rozporu s pravidly klubu riskujete odebrání telefonu či záznamového zařízení. Při porušení diskrétnosti hostů zvážíme i právní kroky!

 

 3. listopadu. Připravili jsme pro nováčky a váhající s návštěvou našeho erotického klubu. Stránka, jak to probíhá na našich erotických akcích. Od A až po SEX. Zde se dočtete, jak to vypadá od příchodu do klubu až po konec swingers párty. Najdete zde i rady pro úspěch a také na co si dát pozor, aby Vaše poprvé neskončilo fiaskem.

 

   18, října. Přidána nová stránka perličky a nepravdy o swingers. Najdete tam opravdové perly, které jsem posbíral na seznamovacích chatech, konkurenčních stránkách swingers klubů, ale také zaslechl v našem klubu. Pokud někde uslyšíte či uvidíte podobné bomby, dejte mi vědět a já naši sbírku obohatím o další nesmysly.

 

 16. října. Narozeninové dárky pokračují. Snížili jsme trvale členské příspěvky na všechny víkendové akce pátek sobota pro páry na 300 Kč. Všechny ženy do 25 let na každou akci mají k nám vstup v rozsahu all inclusive zdarma. Přidali jsme také novou swingers párty pro nováčky za symbolický příspěvek pro páry 200 Kč.

 

VÍKEND OSLAV 2. NAROZENIN NAŠEHO KLUBU 10-12. ŘÍJNA. SLAVÍME A DÁRKY DOSTÁVÁTE VY.

  Čtyři vstupy zdarma, soutěže, zlevněné vstupné, obrovský raut, dort. Živá hudba,  půlnoční překvapení a mnoho dalších dárků pro vás.

 

 10. října. Další z narozeninových dárků: Trvale snížené příspěvky 200Kč pro páry na úterní erotické akce. Bi párty a saunový večer. Už nebudete potřebovat žádné taxi zdarma na okraj Prahy, nebo schánění nějakého jiného páru jako u konkurence.

 

 

  30. srpna.  Přidali jsme do erotického programu na září nové swingers párty. Bílá letní párty, Swingers akce karneval, Pěnová a bublinková párty.

 

  29. srpna. Vjezd a průjezd Jungmannovou ulicí ke swingers klubu je zase normální jak jste zvyklí.

 

 21.srpna. Odpovědi na nejčastější dotazy, které pokládáte na diskusním foru, jsou zodpovězeny zde. http://swingersklub.eu/pravidla.php  Odpovědi neustále aktualizujeme a přidáváme dálší.

 

 10. srpen. Jungmannova ulice je přechodně z ulice Palackého průjezdná obráceně dle přikázaného směru jak doleva, jako tomu je stále, ale i doprava! Jiná možnost jak přijet přímo ke klubu teď není. Příjezd z Vladislavovy ulice v současné době z důvodu stavebních prací není možný.

 

 25. července. Stále pokračuje rozšiřování našeho erotického klubu. Po skončení stavebních prací budeme největším swingers klubem v České republice. Děkujeme za vaši velkou návštěvnost a stálou přízeň.

 

  28. června. Přidány další zajímavé  erotické akce, které k létu nesporně patří. MOTOVÍKEND, BIKINY PÁRTY a ŽHAVÉ LETNÍ ORGIE. Pro jejich velký úspěch je opakujeme i v srpnu. Budeme rádi i za vaše nápady na tematické swingers akce. Stačí napsat reakci na forum. Na bližší informace o jednotlivých našich akcích se podívejte na náš program swingers klubu.

 

  19. května Stáhněte si naše logo na vaše stránky, blog atd. Logo najdete v postraním sloupci na této stránce. Pomozte rozšířit povědomí o našem swingers klubu mezi Vaše přátele a návštěvníky Vašich stránek. Logo (kód) stačí zkopírovat a vložit na Vaši stránku. V kódu je obsažen také odkaz na naše stránky, takže není třeba další odkazy složitě vyrábět. Lze kopírovat i jako vlastní obrázek přímo z našich stránek. (CTRL C, CTRL V)

 

  10. května Po dobu rekonstrukce tramvajového pásu v ulici Vodičkova, kde je nemožný průjezd. Je třeba ve Vodičkově ulici odbočit do leva a jet ke klubu ulicí Vladislavova a na konci doprava do ulice Jungmanova. Vyjedete skoro před swingers klubem. Z objížďky je to kousek. Rekonstrukce je osazena značkami a ve Vladislavově ulici nelze zabloudit, díky přikázaným směrům.

 

  2. května Přídány dvě nové swingers akce do programu erotických akcí. "Sportovní swingers párty" a pravidelná "Velká saunová párty" každých 14 dní v úterý od 19 hodin. Přijďte vyzkoušet zdarma naší saunu a vířivku.

 

  1. května Vyměna emailu. Starý email už nepoužívejte. Nový email je: swingerstschechei@seznam.cz 

 

  19. dubna Nová návštěvní kniha. Budeme rádi za každou reakci, která nám může pomoci ve zlepšení našich služeb. Můžete nám také napsat nápady na erotické akce.

 

 12. dubna Na stránkách najdete několik anket. Děkujeme vám předem za hlasování, jehož výsledek pomůže jistě zlepšit naše služby pro vás.

 

  10. dubna Vytvořeno nové diskusní forum a erotická seznamka bez zbytečných registrací. Přejeme v seznámení hodně štestí. Když se nezadaří v seznamce, přijďte se seznámit rovnou do swingers klubu.

 

  6. dubna Vytvořen nový chat na popovídání a případné erotické seznámení.

 

 15. března Na našich stránkách najdete celoroční kalendář swingers párty. Průběžně budou zadávany nové erotické akce a kalendář je stále aktualizován. Kalendář jednotlivých dnů vidíte na každé straně. V případě, že chcete vidět swingers akce třeba měsíc či dva dopředu, je nutno se přihlásit na Google.

 

 12. března V hlavní místnosti našeho swingers klubu jsme instalovali veliké osvětlené akvárium s rybičkami.

 

 10. března Rubrika NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY. Zde dostanete odpovědi na Vaše často kladené otázky ohledně swingers párty a našeho klubu.

 

 3. března Vytvořena mapa pro mimopražské návštěvníky včetně všech důležitých orientačních bodů. Nádraží, metro, zastávky tramvaje, parkování a podobně.

 

  2. února Začala rekonstrukce webových stránek našeho swingers klubu. Je možné, že něco bude částečně nějakou dobu nefunkční. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. Uvítáme každou reakci, radu a podnět ve fóru ke zlepšení stránek. Předem děkujeme.

 

  1. leden 2014 V klubu jsme umístili obrazovky na sledování sportovních zápasů. Přijďte si zafandit vašim oblíbeným klubům k baru nebo do vířivky. Erotické filmy běží v hlavní místnosti stále.

 

 Září 2013 Máme novou saunu v prostoru sprch. Přijďte si ji vyzkoušet. Finská sauna je v provozu po celou dobu každé swingers párty a je k dispozici každému ZDARMA.

   

  http://vlajky.yin.cz/c/ceska-republika/ceska-republika-m.png          http://vlajky.yin.cz/v/velka-britanie/velka-britanie-m.png          http://vlajky.yin.cz/u/usa/usa-m.png          http://vlajky.yin.cz/n/nemecko/nemecko-m.png          http://vlajky.yin.cz/r/rakousko/rakousko-m.png          http://vlajky.yin.cz/r/rusko/rusko-m.png  

obrazky

obrazky

  Kontakt:   mobil 722 708 257,   telefon 222 931 914.   E-mail:  swingerstschechei@seznam.cz