Mýty a nepravdy o swingers obecně a našem klubu.

 

Po dobu co se věnuji internetovým stránkám Swingers Clubu Praha 1, sbírám informace z různých zdrojů. Rozhovorem s lidmi na swingers i mimo ni, sledováním našeho fora a seznamky, navštívil jsem nějaké chaty s erotickou tematikou a také se podíval na stránky konkurence. Inspirován informacemi, jsem se rozhodl mnohé zkreslené pojmy vysvětlit v celé jejich absurditě, jak jsou některými interpretovány.

Pokusím se vysvětlit „opravdové perly“, mýty a největší nepravdy ohledně swingers. Některé reakce působí usměvně a vypadají jako vymyšlené. Omyl, vše se na internetu již někde objevilo. Možná zde mnohé své „názory“ také najdete, čímž se pochopitelně nechci nikoho osobně dotknout, jen se pokusim vysvětlit jejich absurditu.

 


 

Musím si sehnat na swingers ženu, abych mohl jít. Přemlouvám kamarádku, partnerku, inzeruji v seznamkách, hledám placené společnice atd. (Opsáno z naší seznamky a chatu Amatéři.cz.)

Tohle je stejná absurdita, jako když chcete jít do restaurace a nejdříve si dopředu seženete sebou jídlo, abyste mohli restauraci navštívit a najíst se. K této hlouposti přispívají i stránky konkurenčních klubů, které nutí samotné muže k sehnání protějšku, či dalších párů, jinak nebudou vpuštěni. K nám mohou vždy všichni jednotlivci bez rozdílu.

Žena či pár musí být na swingers aktivní a musí k sobě jednoho až dva muže přijmout. (Opsáno jako zvýrazněné ze stránek konkurenčního swingers klubu.)

Trochu zoufalé a nepochopitelné nařízení klubů pořádajících jen párové swingers. U nás nic takového není a v době demokracie ani snad být nemůže. Každý (muž i žena) dělá (a nebo nedělá) co dělat (nedělat) chce.

Do klubu se musíte několik dní dopředu telefonicky objednat a rezervovat. (Opět opsáno z konkurenčních stránek.)

Absurdita stejná jako když máte žízeň teď, ale nápoje Vám budou poskytnuty za několik dní (možná). Bohužel tuhle hloupost některé české kluby požadují a dokonce zvýrazňují na svých stránkách. Možná chtějí navodit dojem, jak mají stále plno, ale je to spíše tak, když se někdo ozve tak erotická akce bude a v opačném případě nebude prostě otevřeno. Podezírám je díky objednávaní dopředu také z cenzurování věku párů (někteří z vás zmiňovali při objednávání stejný dojem), než že by tohle mysleli opravdu vážně. V našem klubu tyhle nesmysly, omezení a cenzurní výběr hostů nikdy nenajdete a každý je vždy vítán. U nás máte také jistotu, že bude otevřeno vždy.

Nepůjdu k vám, protože u vás nejsou placené společnice jako v jiných klubech. Nebudu přeci nějakou ženu lovit.. (Opsáno ze vzkazu na Amatéři .cz.)

Jedná se o absolutní nepochopení toho co je to swingers, naznačujete pouze nedostatek sebevědomí, Nejste schopen seznámit se ani v reálném životě. U nás nikdy žádné placené společnice (co za Vámi budou neustále běhat), opravdu nenajdete. Nejsme klub pro zoufalce, co se nedokáží seznámit bez finančních prostředků. K nám chodí sebevědomí muži co nic takového nepotřebují a ženy, které chtějí být trochu dobývány. To, že nějaký klub potřebuje u klasického swingers placené společnice, napovídá něco o tom, že se do něj swingeři asi příliš nehrnou.

Dvojice mají levnější vstup než muži, tak se jim páry musí na swingers věnovat. (Reakce ve swingers klubu.)

Původně jsem si myslel, že tento dotaz není myšlen vážně, ale realita byla zcela opačná. Páry (i jednotlivci z párů) se vždy budou věnovat jen komu budou chtít a hlavně jestli budou chtít. Když se budou věnovat jen sami sobě, je to jen jejich rozhodnutí, které se nikdo nikdy nebude snažit jakkoliv měnit.

Nejdeme k vám proto, že k vám chodí také samotní muži. (Zkopírováno z naší diskuse.)

Zde je důležitá komunikace jakoby v množném čísle, kdy ale muž jen ze žárlivosti rozhoduje za svou partnerku, bez jejího vědomí. Zkuste najít ženu, která si chce opravdu užit swingers a zároveň by ji iritovala pozornost více mužů, kteří o ni mají opravdový zájem.

Já zaplatil (x .. korun) za swingers a nic se nedělo a já si neužil. (Opsáno z naší diskuse.)

Zkusím tuhle větu přeložit do běžné češtiny. Seděl jsem v koutě klubu (ostatní si užívali) a styděl se na někoho promluvit. Místo dialogu s někým, jsem si objednával čím dál více alkoholu na kuráž. Když už jsem konečně alkoholem získal trochu sebevědomí, tak klub zavírali a všichni už odcházeli domů. Také jsem nejspíše zcela zapomněl na pojmy jako je slušnost a hygienické návyky.

Já si užiji s jinými ženami, ale partnerka může jen se mnou. (Reakce ve swingers klubu.)

Tento jakoby bohulibý cíl návštěvy klubu nejspíš dostane trhlinu po pár minutách a situace bude zcela obrácená. Z omezení bohužel zůstane jen frustrace. Každý totiž má stejná práva a na swingers žárlivost nepatří. Užívat si mají ve swingers klubu oba a pomáhá to vzájemné důvěře mezi vámi.

Já chodím na swingers sám, ale má partnerka nesmí. (Opsáno z chatu Amatéři cz.)

Ona chodí nejspíš v té době (buď za milencem) či jinam a dost možná i k nám do klubu. Stále se zvyšujícíc počty samotných žen u nás v klubu a jejich spokojenost má slova jen potvrzují. Vezměte ji s sebou do klubu a nemusíte si už vzájemně lhát.

Má žena na to vůbec není. Reakce muže (nikoliv ženy) na dotaz swingers.

Vyzkoušejte ji vzít do swingers klubu a po chvilce zjistíte, jak ji to po léta hodně chybělo, jen se Vám to bála říci. Možná chodila do klubu do té doby bez Vás. Že na to Vaše partnerka není, je z 90 procent jen mylná domněnka mužů, kteří rozhodují za ženu. Pokud se zeptáte nějaké ženy, o swingers se dost zajímá, ale myslí si, že by jí to manžel (partner) nikdy nedovolil.

Další varianty, kdy toto lze od muže slyšet. Bojí se partnerky zeptat a naznačuje, že je pod pantoflem. Žárlivec, který má strach, že by to psychicky neunesl.

Do klubů nemohou samotní muži. (Opsáno z konkurenčních stránek.)

Obecně omílaný fakt, který má opravdu daleko k pravdě. Bohužel ne všechny kluby si to uvědomily a dokonce tuhle hloupost zvýrazňují na svých stránkách. Když ale dlouhodobě skomírá jejich návštěvnost, najednou jsou samotní muži dobří, ovšem za velmi tučné vstupné. U nás žádná hloupá omezení pro některá pohlaví nejsou a nikdy nebudou. Také naše ceny zůstanou pro všechny vždy příznivé. Jsme vždy klubem pro všechny a ani do budoucna se na tom nic nezmění.

Jsem mladý(á), starý(á), abych chodil(a) na swingers. (Opsáno ze seznamovacích chatů.)

Pokud Vám není osmnáct, jste opravdu na swingers mladí. Pokud nedokážete po svých sejít naše schody do klubu, máte také pravdu a jste na swingers staří. Nejčastější návštěvníci jsou od věku 22 – 50let a je jich opravdu hodně. Nevím samozřejmě jak vy jste mladí nebo staří.

Vás klub je špatný, my jsme to slyšeli. (Z naší diskuse a seznamovacího chatu.)

Tohle prohlašují lidé co se dotyčných zapomněli zeptat jestli u nás vůbec byli. Obvykle zjistíte, že ani neví, kde se náš klub nachází a jen plácají prázdnou slámu. Pak také máme svůj "fanklub notorických pomlouvačů", kteří sice dlouho chodili spokojeně k nám, ale dnes „profitují za své škodící služby“ od jiného klubu. Vstupem tam, královsky platíte tyto škodiče. Třeba sem někdy jejich profily dáme, abyste všichni věděli, jaké lidi si financujete v jejich předraženém vstupném.

Doporučuji se podívat na naše forum, chaty a návštěvní knihu, kam může přispívat každý, bez omezující registrace, jaké jsou zde reakce. Kluby, kam se musíte na stránky složitě registrovat, pak ještě jiným heslem hlásit do diskusí, se zápornějších reakcí asi obávají. Nutnost registrace je plíživá forma cenzury negativních názorů. Jeden klub má na knize hostů asi půl roku nápis "na stránce se intenzivně pracuje." I to může být pro Vás vodítkem, že asi nebude vše v pořádku.

K vám do klubu nikdo nechodí. (Opsáno z chatu Amatéři cz, přestože pro ně pořádáme každoměsíční srazy, kdy je plná návštěvnost čítající více jak 100 lidí.)

Kapacita klubu je zatím hodně přes sto lidí a v některých dnech praská ve švech. Postupně jsme museli rozšířit počet skříněk na 170 a zvětšujeme ještě klub o jedno patro. Ve chvíli, kdy my mluvíme o menší návštěvnosti, tak ale na čísle vyšším, než je plná kapacita a zbožné přání jiných klubů. Nezřídka, (protože k nám lidé vlastně nechodí) postaví jiný klub "svůj taxík zdarma z centra Prahy" před náš klub. Pak přemlouvá naše hosty, k návštěvě klubu na periférii Prahy, aby se jejich swingers akce vůbec konala. My tyhle zoufalosti ohledně návštěvnosti nemáme potřebu dělat a svou energii či prostředky raději věnujeme ke spokojenosti našich hostů.

Inzeráty ve swingers seznamce si nesmí dávat samotní muži. Inzerovat mohou jen páry. (Zvýrazněno na stránce konkurenčního klubu.)

Já jsem se doposud asi mylně domníval, že swingers je o seznamovaní mužů se ženami a obráceně, za účelem erotických zážitků. Je ale vidět, že jiný swingers klub to vidí odlišně. Další konkurenční klub šel také originální cestou. Musíte se napřed registrovat v jejich klubu, abyste mohli napsat inzerát k seznámení. Co dodat, snad jen to, že podobné hlouposti na našich stránkách opravdu nikdy nenajdete.

Již týden (měsíc) chodím(e) na seznamovací chat a nikoho na sex nejde najít. (Zkopírována častá reakce na chatu Amatéři cz.)

Choďte celý týden k nám dle programu do swingers klubu a budete si muset možná od sexu několik dnů odpočinout. Budete totiž unaveni a eroticky prakticky nepoužitelní.

Zdá se Vám nenormální za celý večer ve swingers klubu zaplatit dvakrát? (U jedné konkurence zcela běžné a používané každý den.)

Na stránkách konkurenčního klubu je toto zvýrazněno s tím, že na další část swingers večera máte slevu. Zlevněná druhá část večera je asi dvakrát až třikrát dražší, než u nás zaplatíte za celý večer. Raději ani nepátrejte kolik stojí ta první část. Možná by jste si na obě části večera museli vzít půjčku. Je to opravdu nestydaté odírání klientů.

Jestli mě táhneš na swingers, rozvedu se s tebou a najdu si jiného. (Reakce mé ženy, když jsme jeli na swingers poprvé.)

Po pravidelném ježdění na swingers, zhruba po čtyřech měsících: Jestli tento měsíc nepojedeme do klubu, najdu si jiného na swingers. Reakce té samé ženy. Co dodat, však to znáte sami.

 


 

Zde jsou perličky, které jste vyhledali Vy sami. Budu rád, když mi pošlete další
a naší sbírku blbin o swingers budeme rozšiřovat společně.

 

Tohle je upozornění jednoho konkurenčního swingers klubu na jeho stránkách. U nás tedy opravdu tohle nemusíte a takovou perlu u nás nikdy nenajdete.

Není možné zůstat na Gang Bangu jako divák. O dívání akce není. Pár, pokud příjde na gang bang se ho musí aktivně zúčastnit, nebo odejít domů. Pokud chce pár na Gang bangu zůstat, musí k sobě alespoň 1-2 samotné muže příjmout. Nejde, aby pár byl jinde v klubu a věnoval se sám sobě, nebo jinému páru. (Myslím, že kdo tohle napsal na web klubu, nebyl zrovna při smyslech. Pozn. Admin.)

Do sauny v klubu se musíte několik dní předem objednat a není v ceně vstupného. Čisté ručníky a přezůvky si musíte zaplatit zvlášt. Sauna funguje jen dvě hodiny v průběhu akce, to ještě jen v zimě.

"Swingers je párová disciplína a pokud by si muži odkládali svoje doprovody u baru a sami by si šli užívat, tak to by nebylo swingers. Swingers je podmíněn účastí obou členů páru - mužem i ženou." "Samotní muži do našeho klubu nesmějí. Za samotné muže však také považujeme ty, kteří si sice přivedou partnerku, ale jen jako pasivní doprovod."

Tohle a podobné perličky jste mi poslali z ze stránek konkurenčních klubů. Co tedy dodat, obrázek si udělejte sami a přijďte se podívat k nám do klubu, kde tyhle šílenosti po Vás nikdo vyžadovat nebude. Raději jsem citace přímo zkopíroval, pro jejich autentičnost, ale ten kdo to psal, měl o swingers opravdu zcestné představy. K pláči a k neuvěření je spíše to, že tohle dokáží konkurenční kluby napsat na své webové stránky.

TOPlist

obrazky

obrazky

  Kontakt:   mobil 722 708 257,   telefon 222 931 914.   E-mail:  swingerstschechei@seznam.cz