OTEVÍRACÍ DOBA   SWINGERS CLUB PRAHA 1 - BUNKR
Praha 4 Krč, Štúrova ulice.
Na rozdíl od jiných klubů, máme otevřeno celý týden. Každý večer tedy lze u nás prožít něco hezkého. Pokud nevíte, co s načatým večerem, sedněte do auta, metra, tramvaje nebo autobusu a přijďte si užívat do našeho swingers klubu BUNKR. Čeká vás vždy skvělá zábava dlouho do noci, ve společnosti stejně naladěných lidí. Objednávat se předem není třeba.

Pondělí           20.00 - 02.00
Úterý              19.00 - 01.00
Středa            11.00 - 03.00
Čtvrtek           19.00 - 01.00
Pátek             20.00 - 05.00
Sobota           20.00 - 05.00
Neděle           20.00 - 01.00


  Dnes má svátek:       


 

Na všechny swingers párty doporučujeme příchod nejpozději do tří hodin od otevření klubu. Přij'dte ale raději dříve, neriskujete pak, že se třeba do klubu už nedostanete.

Toto se netýká se středeční celodenní akce Ganbang (začínající již v 11 hodin dopoledne), kdy lze příjít libovolně dle chuti v průběhu celého dne. Upozorňujeme však, že ve středu večer je plno celkem pravidelně.

Rádi bychom ale také připomněli, že středeční Gangbang akce není vůbec vhodná pro začátečníky, nebo lidi, co mají jen malou zkušenost se swingers kluby. Připomínka se týká se hlavně párů, co k nám jdou poprvé!! Doporučení a rada - přijďte raději jiný den.

 

Při příchodu a odchodu z našeho klubu dodržujte bezpodmínečně noční klid.
Náš klub se nachází na sídlišti, kde lidé chtějí v noci spát a nechtějí být rušeni!!

  Obrázky na profil, obrázky na lide.cz

Doporučení: V případě, že jste zdaleka a nejedete do klubu hned na otevírací hodinu, raději, prosím, zavolejte.

Když je náš swingers klub v noci plný a lidé se k nám již nevejdou, vyznačíme to na našem diskusním fóru.

 

Lidé běžně chodí kdykoliv ve večerních hodinách. U našich stálých klubových členů je úplně normální zajít si v Praze večer do restaurace a pak procházkou či městskou dopravou do Štúrovy ulice, do našeho klubu na swingers párty. Svůj večer zakončí pohodou, čeká je vyhřátá sauna, bazén a vířivka. Dle chuti si dají dobré pití, ochutnají dobroty z našeho rautu a prožijí krásné erotické zážitky. Udělejte to jako oni a jistě nebudete atmosférou a službami swingers klubu zklamáni.

 

Přijďte si užít večer, plný nezapomenutelných zážitků. 

 

  http://vlajky.yin.cz/c/ceska-republika/ceska-republika-m.png          http://vlajky.yin.cz/v/velka-britanie/velka-britanie-m.png          http://vlajky.yin.cz/u/usa/usa-m.png          http://vlajky.yin.cz/n/nemecko/nemecko-m.png          http://vlajky.yin.cz/r/rakousko/rakousko-m.png          http://vlajky.yin.cz/r/rusko/rusko-m.png  

obrazky

obrazky

  Kontakt:   mobil 722 708 257,   telefon 222 931 914.   E-mail:  swingerstschechei@seznam.cz