Co vlastně je a co už není swingers párty?

 

V současné době zůstávají mnohé pojmy nevysvětleny. Nedostatek znalostí a zavádějící názory lidí evokují v našich myšlenkách pouze zmatek, který má velmi daleko k realitě swingers párty.

 

Co je pro náš život přirozené a hlavně příjemné:

Rádi se setkáváme v restauracích, ochutnáváme dobré jídlo, navazujeme nová přátelství, užíváme si relaxace ve wellness, posloucháme hudbu. Máme rádi nové zážitky, které jsou nezřídka okořeněny erotikou. Hledáme přátele, protože ve více lidech je více zábavy. Špetka pozornosti toho druhého vždy potěší a dlouho zůstává ve vzpomínkách.

Mnohé večery ale trávíme tzv. nudně. Chcete svůj život oživit párty, setkáním s přáteli, výletem.... Narazíte na časové možnosti přátel, nedostatek financí, či že plán se půl hodiny před realizací rozplynul. Místo krásného večera je jen zklamání.

 

Máte prakticky jen dvě možnosti:

1) Zanadávat na celý svět, na politiky, či obořit se na partnerku (partnera) a pokračovat ve zkaženém večeru.

2) Zajímavější je ihned prožít vše to, co je pro náš život příjemné. Navštívit klub, kde se nic nemusí a vše může.

Záleží jen na Vás, jaké budou vaše večery a co si  z výše uvedeného vyberete.

 

Swingers párty a erotické akce:

Každý člověk po zhlédnutí  „erotické dokumentace“ nabude dojmu, že se zde scházejí svalnatí modelové, krásné modelky a totální úchylové. Všichni na sebe mají „chuť“ a předvádějí artistické (a jiné) „výkony“, nad kterými zůstává rozum stát. Uvědomte si, že sledujete pouze herce, vše je přípraveno scenářem.

Toto swingers párty opravdu není. Bohužel si někteří z filmů vytvářejí zcela mylný názor a  tyhle či jiné „omyly z neznalosti“ šíří dále. Jen málo lidí, co na swingers akce chodí, o klubu veřejně mluví. Není to ze studu, ale proto, aby tam nezačali chodit lidé, kteří v našem klubu nemají co dělat.

Na swingers večerech najdete normální lidi, jako jste vy sami. Všechny profese, věkové a váhové kategorie obou pohlaví s kladným vztahem k sexu. Oblíbené jsou pro věky 22 - 50let, bez ohledu na pohlaví., což je vzhledem k vývoji aktivního života přirozené.

 

Snění je krásné, ale realita je mnohem lepší.

 

Na swingers párty chodí jen samí muži?

To by tam nechodil nikdo a všechny swingers  kluby by se zavřely. O trochu větší množství mužů na swingers párty je dán jen tím, že ženy v klubu vyžadují pozornost v mnohem větší míře než "odpočívajícící" muži.

Tím je dáno, pokud žena o pozornost muže stojí, ji měla mírou vrchovatou. Mnohé ženy mají swingers akce jako drogu. Pánové nečekejte až objeví partnerky „nové možnosti“, bez Vás a zajímejte se o „požadavky“ žen. Možná zjistíte, že dávno o swingers párty ví z vlastní zkušenosti, jen se to bála říci.

Některé swingers kluby tento fakt ignorují a vpouštěním jen párů a samotných žen vytvoří pouze stav absolutně neuspokojených žen a hodně unavených mužů. Tím ale velmi rychle ztrácí své návštěvníky, protože swingers klub má nabízet spokojenost pro všechny.

K nám chodí ženy velmi rády. U nás je průměrný poměr zhruba jedna žena a dva muži. I přesto některé ženy občas poukazují na nedostatek mužů, pokud mají na více mužů chuť. Na jejich obhajobu musím říci, že někdy je mužů tak málo, že neni ani poměr jeden ku jedné.

 

Slušnost, spokojenost, diskrétnost a jistota.

Mnozí mnohdy koketují s myšlenkou oslovit kolegyni, kolegu a naznačit jim svou „náklonnost“. Jiné já varuje, že se věc rozkřikne, pokud nebudete úspěšní. Na swingers párty tento problém odpadá. Zde může říci kdokoliv NE a nadále zůstáváte v příjemném hovoru, jako by dotaz ani nepadl. Je možnost, že se během večera stanovisko změní. Toto právo i povinnost uposlechnout platí pro obě pohlaví.

Slušnost je dána hlavně pravidly klubu a personálem. Každý ví, že naznačení NE je odmítnutím a dotyčný(á) musí uposlechnout. Vždy máte také jistotu, že se v klubu neobjeví někdo omámený alkoholem či jinou látkou. Na párty z výše uvedených důvodů nemůže dojít k žádné stressové situaci. Kéž by tomu tak bylo i životě a někdo „ohlídal“ Vaši spokojenost.

 

Co tedy lidé na swingers párty vlastně dělají?

Děláte zrovna to, co dělat chcete. Díváte se na fotbal, relaxujete ve vířivce, upíjíte ze svého oblíbeného nápoje. Když Vás uvedená činnost přestane bavit zajdete do sauny, dáte si bazén, kouknete na erotický film nebo sportovní přenos. Naložte si talíř dobrot ze švédského stolu. Někteří si chodí odpočinout na lehátka, povídají si a poslouchají muziku.

Pokud chcete, podíváte se po „objektu svého zájmu“ a pokusíte se navázat konverzaci. Obvykle najdete stejně naladěné lidi a zbytek večera je zcela ve vaší společné režii. Jen relaxační čas rychle utíká, přestože si přejete, aby krásný večer nikdy neskončil.

 

O mnoho krásných zážitků se připravíme jen proto,
že o nich prostě nevíme.

 

Tématické erotické večery dle vašich přání.

Všude v seznamkách vidíte spoustu inzerce. Taky zjistíte, že jak čtení i psaní inzerátů je ztrátou času a čekáním na zázrak. Lidé, co na swingers párty pravidelně chodí nečekají na zázraky, ale své představy o večerech realizují k absolutní spokojenosti, právě na základě volby tématu večera.

Máte rádi obě pohlaví, přijďte na večery s Bi tématikou. Líbí se vám nahota, navštivte naturistický večer. Malujete rádi a jste nápadití? Malovaní na tělo je pro vás jako stvořené. Chcete se seznámit, podívejte se na „Seznamovací párty“. Rádi se díváte, kandaulistická párty je pro vás to pravé. Je Vám příjemné disko, tanec, erotické prádlo, uniformy, plavky, živá kapela, či jste soutěživí a rádi si povídáte? Jste rozdílné typy s partnerkou? Najděte si zábavu v klubu na swingers párty klidně odděleně.

Každý si v programech večerů najdete to své. Stačí sledovat stránky swingers klubu. Po vaší návštěvě už nebudete hledat jen Vy, ale Vaše partnerka bude mít „již vybráno“ a vy ani netušíte, že termín další návštěvy je už v jejím kalendáři.

 

Pro koho jsou swingers kluby určeny?

Kluby jsou pro všechny, nejsou omezeny věkem, postavou, či pohlavím. Najdete zde muže, ženy, páry, lidi co přijdou ve trojici či ve čtveřici. Ve swingers klubu se scházejí lidé podobně naladěni jako vy. Slušní, vyrovnaní, komunikativní, hledající zábavu a špetku erotiky.

Proto tyto diskrétní relaxační erotické kluby vznikají, aby vše výše uvedené nabídly. Je jich stále více a jejich oblíbenost raketově roste. Naplňují totiž představy o „večerní zábavě“ čím dál většího počtu lidí.

V případě, že jste dočetli až sem, je vidět, že i Vám tento druh zábavy není cizí. Rádi bychom Vás pozvali  do našeho swingers klubu v Praze 4 na ulici Jungmannova, nedaleko Václavského náměstí. Jako personál se maximálně vynasnažíme, aby Vaše poprvé nebylo poslední a rozšířili jste početné řady našich stálých klubových členů.

 

Výhoda pro vás pro oba, kterou si hned neuvědomíte.

Máte vždy jistotu, že vaše společná návštěva a případné „erotické úlety“ (pokud je chcete) budete mít vzájemně pod kontrolou. Mnohému se naučíte jak společně, tak i každý z vás. Poznáte se vzájemně. Vybudujete si vyšší dimenzi důvěry a každý získá co mu doma chybí. Nikdo z vás nebude mít potřebu „na tajno“ chodit jinam. Je opravdu jen na vás, jestli si poskytnete jistotu a důvěru, která zlepší vaše vztahy a naplní nudné večery pohodou.

 

Z milenců manžele udělá svatba, z manželů milence jedině swingers párty.

 

Zdravotní hledisko: Úryvek ze serveru TN.cz.

„Přichází skvělá zpráva pro casanovy z celého světa - sexuální laškování s větším množstvím žen pomáhá podle nové studie mužům vyhnout se zákeřné rakovině prostaty.

Vědci z univerzity v kanadském Montrealu totiž přišli na to, že u mužů, kteří spali během svého života s více než 20 ženami, je riziko onemocnění tímto druhem rakoviny o 28 procent nižší.

Je možné, že skutečnost, že měli více sexuálních partnerek, se odrazila ve vyšší frekvenci ejakulací. Její pozitivní efekt proti rakovině prostaty byl sledován už v několika obdobných studiích,” uvedla vedoucí výzkumu Marie-Elise Parentová. Celý článek najdete tady.

 

 http://vlajky.yin.cz/c/ceska-republika/ceska-republika-m.png   http://vlajky.yin.cz/v/velka-britanie/velka-britanie-m.png      http://vlajky.yin.cz/u/usa/usa-m.png      http://vlajky.yin.cz/n/nemecko/nemecko-m.png      http://vlajky.yin.cz/r/rakousko/rakousko-m.png   http://vlajky.yin.cz/r/rusko/rusko-m.png       

 


obrazky

obrazky

  Kontakt:   mobil 722 708 257,   telefon 222 931 914.   E-mail:  swingerstschechei@seznam.cz